epromos tatil hediye kilavuzu

Tatil sezonu müsterilerinize ve ne kadar özel müsterilerine hatirlatmak için daha iyi bir zaman yok. Iyi yürütülen tatil hediye programi, müsterileriniz ile iliski gelistirir rakiplerinizi sizi ayiran ve kalici bir etkisi vardir. Ilk olarak, bir pazarlama ve promosyon olarak tatil hediye vermek, en üst müsterilerine iliski hediye vermek istiyorum, ya da her ikisini de karar vermelidir.

Iliski Hediye: Bu hediyeler sizi tanimak ve organizasyon basarili yapiminda rolleri takdir en üst müsterilerine göstermek. Dogru hediye seçimi harcamak ne kadar daha önemli olsa da, tipik bir bütçe istemci yapilan net karin% 1-2 kadar ayirabilirsiniz. Bir kez bir alici listesi ve bir hediye seçme hakkinda beyin firtinasi bir bütçeye sahip. Iste bazi genel kurallar vardir:

Eger müsteri ile kisisel bir iliski oldugu için kisiye özel hediyeler idealdir. Tatil hediye kisisel bir düzeyde marka ile pozitif bir iliski olusturarak, üst müsterilerin evine marka getirmek için essiz bir firsattir. Bu tür sarap setleri ya da golf aksesuar olarak, ofis disinda kullanacaktir hediyeler düsünün. Bir marka hediye seçme, yüksek algilanan deger sigortalanmasi bir yoludur. Alisilmadik bir sey, ya da yaratici bir sekilde is kolunuz ile ilgilidir sey bulmak: Bütçeniz siki ise, düsünce sayimi yapmak.

Tatil Pazarlama gibi hediyeler: müsteri ve potansiyel müsterilere ulasmak için küçük bir tatil hediye kullanarak degerli bir çok amaçli satis stratejisidir. Bu hediyeler size en iyi müsteri vermek bu kadar pahali olmasa da, bütçeniz için en yüksek algilanan degeri elde önemlidir. Bir ürün seçerken, akilda temel amaçlarindan ikisi tutmak: müsteri tesekkür ve onlarin aklinda marka tutmak. Bu seçenekleri göz önünde bulundurun:

Müsterilerinizin satin alma kararlarini yapmak yerde marka güçlendirmek için masaüstü ögeleri seçin. Bunlari dagitmak olacak nasil düsünün. Eger posta iseniz, posta masraflari en aza indirgeyecek bir hediye almak. Satis personeli bizzat onlari düsüyor ise, siparis erken bu yüzden bunu yapmak için zamanimiz var. Siki bir bütçe ile eglenin: oyun ve oyuncaklar düsük fiyat noktalarinda eglence deger saglayabilir. Bunun yerine bir birey daha bir ofis bir sey gönderirken yiyecek hediye harika bir seçim yapmak.

Sizin Hediye Gelistirilmesi: dogru ambalaj seçmek için emin olun, ve personel tarafindan imzalanmis bir kart içerir. Ayrica bir hediye seti, hediye kombinasyonu, ya da tam bir hediye paketi ayarlayabilirsiniz. Iste bazi ipuçlari:

Logo ile basit bir kart alin: Eger dini referanslar sakinmak ve yil boyunca kullanisli oluyor bir sey olacak. Hediye çanta ucuz ve logo basma için genis bir alan var. Ayrica, size sarma güçlük kaydeder. Kalem masaüstü ögeleri için mükemmel bir aksesuar vardir. Siparis ekstralar ve önümüzdeki yil boyunca promosyonlar ve postalar için kullanabilirsiniz.