evler için reklamlarinda ifadeler yakalamak anlami

Eger satin alma ya da bir ev satan varsa, sansini tanimlayici gayrimenkul terimlerin anlami ile mücadele iyi. Iste bunlardan açiklayan bir yazi dizisi ilk var.

Bilge satici

Evinizde reklam bir satici iseniz çok dogru olun. Evinizin en iyi özellikleri söz, ama abartmiyorum. Birisi evde bakmak için geliyor ve hayal kirikligina hissediyor, onlar satin almak için uygun degildir. Reklamlarinizi yaniltmak eger Muhtemelen zaman ve reklam para harciyorsun.

Bilge alici

Inanmayarak ile reklam almak ve mülkiyet gördüm kadar çok heyecan alamadim. Birçok satici Yukaridaki tavsiyelere yapmayiz.

Simdi hüküm kendilerini ve ne siklikla anlama bazi inceleyelim.

“Açik kat plani”

Birbirinden odalar açilmaktadir hangi bir ev açiklar ve bir odadan digerine görmek mümkündür. Genellikle eglenceli oda (oturma odasi, yemek odasi, günes odasi, giris fuayesi) birbirine açik ve yatak odasi kapi var ve bir salon kapali açik iken aile yasam alanlari (mutfak, kahvalti salonu, aile odasi), birbirine açik daha geleneksel bir sekilde.

“Geleneksel kat plani”

Bir salon veya salonlari kapali açilis odali bir ev tanimlamak için kullanilir. Her odada genellikle bir kapi ile kapali kapatilabilir.

“Split yatak odasi plani”

Genellikle bir yasam alanlari yan ve karsi tarafta yatak odasi geri kalani üzerinde ana yatak odasi ile bir ev (genellikle bir seviye) tanimlamak için kullanilan bir terim.

“Çati penceresi”

Çati egimi takip eden bir çekik tavan olan bir üst kattaki odada bir pencere. Pencere dik konumda, ama bu çati üzerinde sopa neden olur, bu yüzden onlar dogru açilarda bulustugu ana çati içine baglidir, kendi küçük çati (genellikle bir besik çati) alir.

Eger sisirme asagi almak varsa, gayrimenkul oyunda önde yol olacak. Bu konuda gelecek makaleler arayin veya daha fazla terim okumak için sitemizi ziyaret edin.