kamyon yan reklam – o zaman degil

Bana oldukça önemli olan seyler hakkinda konusmak istiyorum. Ask ve bir kisisel yetersizlikleri vardir. Sey sevgi oldukça düskün oldugumu, ben bu oldukça iyi bir anlasma oldugunu düsünüyorum. Ancak, benim duygusal bagaj bile bir sok ve dehset kampanya asagi getirecegini duvarlari insa etti itiraf etmeliyim gidiyorum. Ama ask yapmak. Ve aslinda ben bile kayitsiz sartsiz seviyorum.

Ben bir kamyon var. Küçük bir kamyon tür, ama bu sorun degil bu yüzden kendimi rahat degilim. Ben seviyorum sanirim. Ben ne olurdu dünyanin herhangi bir araç olabilir eger bir yil önce bir arkadasim bana sorun vardi. Ben (tabii ki benim kamyon devam edecegini söyledi) benim kamyon seviyorum ve bir kenara arkadasim ve ben açikça ayri yollardan tartismak ve muhtemelen gitmeli seyler bitti oldugunu isaret disinda, cevabim söyledi. Sey, oldukça eski, yaklasik 10 yil olmasidir. Ve bu sorun çekmek gibi görünüyor, iki kez, bir kez anahtarli ve bir kez yegenim ile bir semsiye ile yendi kirilmis. Bu kokuyor Stereo ve tür vardir. Ama bu asagi geldiginde … Ben sadece bu seyi seviyorum.

Ben siska, yag, eski benim kamyon, yeni, alacagim, dövdü ya da parlak. Ama, ben sadece kamyon yan reklam ile alamadi. Birisi bana para teklif bile, hangi benim kamyon gibi oldugu gibi bir liç gibi beni para emme karsi, biraz geri vererek baslamak istiyorum anlamina gelir, ben sadece o ele olamazdi. Benim kamyon görüyorum neredeyse her yüzümde bir gülümseme koyar bir bireydir. Kamyon yan reklam kusur kisisel yetersizlikleri (aslinda tamamen dogru degil, ben kendimi isimi yakin Luca adli bu köpek düskün olma hissediyorum) tarafindan kararmis olmamistir hayatimda bir sey sadece olur.