kullanilabilir philadelphia phillies beyzbol bilet

Philadelphia, Pennsylvania merkezli, Amerika Birlesik Devletleri – Philadelphia Phillies Major League Baseball Ulusal Ligi Dogu Bölümü üyesidir. Phillies beyzbol profesyonel bir takimiz.

Phillies Quakerler olarak 1883 yilinda kurulmustur. Adi “Philadelphias” olarak degistirildi ve daha sonra “Phillies” için kisaltilmis. Phillies ve Quakers birbirinin ekibi 1890 yilinda resmen Phillies olmadan önce kadar kullanilmistir. Ayrica 1943 1948 “Blue Jays” olarak takma edildi. Onlarin diger takma “Fightin ‘Phils”, “Phightin’ Phils”, “Fightins”, “Phightins”, “Pensilvanya”, ve “Masum” içerir.

Ekip tüm profesyonel Amerikan spor bulunan bir kalan, bir isim tutarak, en uzun ayakta. Ancak, hatta uzun ömürlü büyüklügü garanti edemeyiz. Phillies beyzbol dünyasinda kendi inis ve çikislar oldu. Ekibi iyi oyunlar bir kaç olarak kabul oyunlari kayitlari kazanan, ama ekip ayni zamanda en kayip kayit vardir.

önemli anlari ve basarilari

Philadelphia Phillies 1980 yilinda World Series kazandi. Onlar Kansas City Royals karsi oynadi ve alti disinda dört oyun kazandi. Ayrica Michael Jack Schmidt performans için o yil MVP ödülünü aldi.

Ayrica alti National League Flamalar basliklari ve sekiz Dogu Bölümü sampiyonlugu.

Phillies ilk Ulusal Ligi Flamalar sampiyonu, onlar bes oyun birini kazanmak mümkün degildi Boston Braves yendi.

Phillies bir MVP ödülü kazanmis bes oyuncu var. Bu bes ki, Mike Schmidt üç kez (1980, 1981, ve 1986) kazandi ve diger dört birer kazandi. Digerleri Chuck Klein (1932), Jim Konstanty (1950), Ryan Howard (2006), ve Jimmy Rollins (2007).

Takim Steve Calton dört kez (1972, 1977, 1980, ve 1982) kazanan, CY Genç Ödülü alti kez kazandi. Diger iki CY Genç Ödül John Denny (1983), ve Steve Bedrosya (1987) vardir.

Dört Phillies Yilin onur Rookie alabildiler. Bu dört hak kazananlar Jack Sanford (1957), Dick Allen (1964), Scott Rolen (1997), ve Ryan Howard (2006).

Tek bir oyunda dört ev çalisir vurdu on bes oyuncu toplam vardir. Bu 15 disinda, üç Phillies, yani Ed Delahanty (1896), Chuck Klein (1936), ve Mike Schmidt (1976) vardir.

Mevcut liste sürahi:

– Joe blanton
– Cole hamels
– Jamie moyer
– Brett myers
– Kil condrey
– Chad durbin
– Scott eyre
– J. a. happ
– Ryan madson
– J. c. romero
– Brad Lidge

Philadelphia Phillies son haberler:

Phillies Çevre Koruma Ajansi Yesil Güç Ortakligi Programina katilmak için ilk Major League Baseball takimi oldu. Program çevremizde etkisini en aza indirmek için yesil güç satin almak için dünya çapinda büyük kuruluslarin motive odaklanir.

Geçen sezon bir Ulusal Lig sampiyonlugu kazanan ve Dogu Bölümü sampiyon olduktan sonra, Philadelphia hayranlari için harikaydi.? Phillies ayrilmis kaldi Hayranlari Phillies bu önümüzdeki sezon daha fazla heyecan verici oyun bekleyebilirsiniz.