latin sanatçilarin üst 9 sarki

Latin Müzik veya Latin Sanatçilar seviyor musun? Bu durumda sizin toplama asagidaki sarki veya albüm olabilir. Bunlari yoksa, yakindaki bir dükkana gitmek veya çevrimiçi onlari toplamak. Tüm bu sarkilari dinlemeye deger.

Latin sanatçilarin Top 9 sarki bir göz atin:

1. Macarena (Bayside Boys Mix): Bu süphesiz Latin Müzik dünya çapinda en büyük hit biridir. Ve sürekli olarak dünya çapinda hemen hemen tüm müzik listelerinde üst sirada yer aldi.

2. Maria Maria: Bu Carlos Santana’nin Supernatural tarafindan Latin müzik grafik baska büyük bir isabet. Bu Ürün G & B (David McRae ve Marvin Moore-Hough) özellikli. 2000 yilinda on hafta boyunca sürekli ABD billboard Hot 100 üst noktaya kaldi. Bu sayi ayni zamanda Vokal ile Ikili veya Grup tarafindan En Iyi Pop Performansi Grammy ödülü kazandi.

3. Ben Gerçek seyler: Tamam, Inc Kayit orijinal sahip rapçi Ja Rule Cinayet Remix versiyonu bahsediyoruz. Orada özgünlük ve geçmiyor örnek ile ilgili bazi tartismalar vardi ama Jennifer Lopez tarafindan büyük bir hit oldu ve üç hafta boyunca sürekli olarak ABD Billboard Hot 100 tepesinde olsa. Disinda ABD, bu Avusturya, Belçika, Kanada, Irlanda, Yeni Zelanda ve uzun süre diger ülkelerde büyük bir hit oldu.

4. La Bamba: La Bamba Los Lobos (3 kez Grammy kazanan) tarafindan grafikte yanindadir. Orijinal Veracruz (orijinal sarki 300 yil eski) bir halk sarki. Ancak, Los Lobos sürümü filmi La Bamba (1987) yayimlanmistir. Orijinal La Bamba Los Lobos versiyonu ABD’de degil, ayni zamanda Ingiltere ve Avustralya müzik listelerinde degil sadece büyük bir hit oldu ve uzun bir süre için bir numarali pozisyonu güvenli.

5. For You seyler: Tamam, biz Lee Harding (Avustralya) ilk albümü “Bu Resim ile sorun ne” bahsetmiyoruz. Biz Gloria Estefan ve Miami Sound Machine tarafindan “For You Anything” bahsediyoruz. Bu sarki dünya ve farkli müzik listelerinde güvenli üst düzey farkli yerlerinde süper hit oldu.

6. Ben Bilinmesi Gerekenler: Bu Grammy ödülü sahibi Marc Anthony tarafindan basyapitlarindan biri oldu. O Cory Rooney ile bu sarkiyi birlikte üretti. Bu sarki üç Latin Grammy Ödülleri ve Billboard Hot 100 üçüncü pozisyonda yükseldi Ingilizce sürümü için aday gösterildi.

7. In a Bottle Genie: Vay be, 5 hafta boyunca Billboard Hot 100 toped Christina Aguilera ile ne bir ilk sayisi. Ayrica Ingiltere’de hemen hemen ayni yaniti aldi ve onu imza sarkisi olarak kabul edilir ve 2000 yilinda En Iyi Kadin Pop Vokal Performansi Grammy adayligi var.

8. Sen My Love Olsaydi: Sarki “6 Açik” ilk albümü Jennifer Lopez tarafindan 1999 yilinda yayimlanmistir. Sarki Ingiltere’de 4 numarali pozisyonu yükseldi. Bazi insanlar sarki müzik video için büyük bir hit oldugunu söylemek ama süphesiz bir sarki olarak toplama deger.

9. Wanna Lose etmeyin: 9 numara anda Gloria Estefan en Wanna (1989) Lose etmeyin var. Gloria Estefan bu sarki için En Iyi Kadin Pop Vokal Performansi Grammy adayligi kazandi. Bu sayi Brezilya, Irlanda, Isveç, ABD ve Ingiltere’de büyük bir hit oldu.
Latin müzik ve Latin Sanatçilar seviyorsaniz, size koleksiyonda bu sarkilari olmalidir.