Medya stratejisi gerçekten fark yaratiyor!

Eger gerçekten kendinizi medya stratejisi (mediestrategi) ihtiyaçlariniz için mümkün olan en iyi strateji olacak emin olmak için bir seyler yapiyor eger dogru yapiyor emin olmak için gereken tek sey. Eger reklam ihtiyaçlarini takip ve medya ajansi know-how ve deneyim göz kamastirici olan reklam kampanyalari bir araya getirmek için ve herkes yakalamak oldugunu bilmeniz gereken reklam kampanyalari tasarlamak için bir medya ajansi ise gidiyoruz , kolayca AOS dikkat. Unutulmaz bir reklam kampanyasi ve / veya slogani olan bazen tüm fark yaratiyor!

Islemek için bir reklam ajansi ise Eger medya onlarin FCC, AOS Medya Bürosu kurallar ve ilkeler tam olarak farkinda olan ve onlari takip edecek çok emin olmak gerekir gerekir. Eger bildiginiz de bu nedenle bu konunun bu özel bölümü hakkinda kendinizi egitmek isteyebilirsiniz ne, AOS kadar kabul edilebilir ve ne reklam kabul edilemez ne gibi ne. Iyi bir medya stratejisi olan gülmek ya da sadece geçerli degildir bir sey oldugunu düsünebilirsiniz, siz ise yarayip neyin doesn, AOT yakinda toz sol ne olacagini hakkinda hiçbir ipucu yok henüz varsa!

Iyi bir medya stratejisi formüle gelince sizin ihtiyaçlariniza uygun olacaktir kullanilabilir ortam birçok türleri hangi dikkate almak gerekir. Bu gazete ve dergilerde basili reklamlar için gidebiliriz. Ayrica sadece internette ve, sizin sunan insanlar, AOS dikkat çekmek için ders disi tüm FCC, AOS Medya Bürosu düzenlemeleri takip etmek gerekir küçük makale ve blog yazilarini yazarak tanitimi için seçebilirsiniz.

Daha hizli herhangi bir basili reklamin olabilir daha insanlar mesajinizi almak için Facebook, Twitter, MySpace ve LinkedIn gibi pek çok sosyal medya siteleri kullanmayi tercih olabilir. Ayrica insanlar, AOS ilgi ve / veya televizyon reklamlari da almak için radyo reklamlari ile gitmek seçebilirsiniz. Ancak tamamen size baglidir halka ve müsterilerinize mesajinizi almak için tercih, bu yüzden gerçekten buna deger tüm medyanin müthis güç kullanimi akillica seçin ve yapmak gerekir.