ne büyük antetli her zaman var

Harika Aradiginiz antetli yazdirmak ister misiniz? Peki büyük görünmesi için antetli baski bir araya gelerek gereken birkaç sey vardir. Bu seyler ne oldugunu biliyorum ve kendi antetli baski oldukça dikkat çekici bir sey üretebilir emin olabilirsiniz ki bunlari yapmak için uygun yollari var. Bu görevi size yardim etmek için, senin için sadece ipuçlari var. Asagida büyük antetli her zaman onlari oldukça basarili yaptiginiz sahip oldugu bes ortak özelliklerdir.

• Tam renkli yayilmasi – Tüm büyük mektup günümüzde tam renkli kullanin gitti. Gerçek kaliteli antetli basili istiyorsaniz neredeyse standart onun sadece bir sey. Büyük olmak için Yani görüntü, semboller ve antetli diger tasarim ögeleri olarak eklemek istediginiz bir logo ya da degil, ya da olsun var olsun, her zaman her zaman tam renkli olarak basilmis olmalidir.

• Açik, basit ve anlasilir metin – Harika bir antetli da çok islevseldir. Sahip tüm metin her zaman açik, basit ve çok anlasilir olmalidir. Bu nedenle, antetli için yazi tipi stili her zaman büyük olmak için açik ve basit her zaman olmalidir. Antetli baski için her zaman basit bir yazi tipi kullanilarak nedeni budur. Yazi tipi stilleri ile çok yaratici alamadim ya da bazi sonuçlarini yasayacaktir.

• Yüksek kaliteli görüntü ve logolar – Tabii ki, büyük bir renk antetli her zaman en yüksek kalitede görüntü ve logolar kullanilabilir olacaktir. Antetli tasarimlari hazirlanmasi, bu o görüntü ve logolar her zaman antetli baski için idealdir orijinal yüksek çözünürlüklü kaynaklardan olmasi gerektigi anlamina gelir. Kararda en az gerçekten temiz ve net bakmak için antetli için 300 dpi veya daha fazla olmasi gerekir.

• Etkileyici baski kalitesi – onlar da basili degilse Büyük antetli elbette yapilamaz. Tüm büyük antetli etkileyici bir baski kalite ile yapilir. Bu renk antetli olusturulan makineleri uzmanlari kullanarak oldukça gelismis olmasi gerektigi anlamina gelir. Kendi antetli büyük olmak istiyorsaniz, iyi bir üne sahip iyi bir antetli baski sirketi ile ortak kadar gerekir. Sadece internet etrafina bakmak ve bol aralarindan seçim yapabileceginiz çok profesyonel baski sirketlerinden vardir.

• Tam ve kesin bilgiler – Son olarak, tüm büyük antetli tam ve çok hassas bilgileri ile yazdirilir. Hiçbir sey içerigi disari birakilmalidir. Bir kisi mektup ve yetki veya görüntü, temsil kim oldugunu anlamak için ihtiyaç duydugu her seyi içermelidir. Yani antetli için bu akillica olusturan, ciddi içerik almak demektir baski ve gerektiginde kanit okuma.

Yani bu tüm büyük antetli var nelerdir. Antetli onlari maç mu? Yoksa, o zaman bir kez daha antetli baski yeni bir toplu is için gitmek isteyebilirsiniz. Iyi sanslar!