pazarlama kapi askilari size kaçinmalisiniz yanlis hamle

Pazarlama için özel kapi askilari çok hassas araçlardir. Sadece sadece hizmet, ürün ya da sirket hakkinda insanlara anlatmak için kapi askilari baski yok. Insanlarin dogru ve tam olarak sirket ve ürünleri tüm hakkinda ne oldugunu anlamak istiyorum çünkü Hayir özel kapi askilari yazdirin. Bu bir reklam ve halkla iliskiler araci hem de. Böylece özenle ve dikkatli bir düsünce ile kapi askilari olusturmaniz gerekir.

Bu kilavuzda, ben pazarlama kapi askilari önlemek için birkaç sey ögretecektir. Bu “yanlis hareketler” kapi aski pazarlama yetmezligine neden kanitlanmistir. Umarim bu hatalarindan ders ve sizde renk kapi askilari ile geldiginde bunlari önleyebilirsiniz.

• çok fazla detay Baski – sadece onlari çok fazla bilgi var, çünkü birçok basarisiz kapi askilari hedeflerine ulasmak degil. Evet, bir kapi askisi çok fazla bilgi baski bir kapi aski baski kampanyasi için felaket olabilir. Insanlar kapi askilari ile yazilmis bir güzel ve hizli bir mesaj bekliyoruz olmasidir. Kelime degerinde bir ve iki paragraf ötesinde bir sey genellikle kötü olur. Insanlar istenmeyen promosyon kapi askilari söz konusu, özellikle, oldukça hizli bir sekilde sikilmis ve sabirsiz olabilir. Yani sey, güzel basit ve kapi aski içerik olarak hizli tutun.

• Çok ucuz ariyorsunuz – onlar ucuz bakarsaniz kapi askilari için bir baska büyük bir hatadir. Ucuz malzemeler ve yüzeyler ile ucuz görünümlü kapi askilari çöp dediler atilan tehlikesi genellikle. Eger gerçekten iyi görünmüyor bir çürük kapi askisi görmek, bunu tutmak ve bunu okuyacak? Çogu zaman ucuz kapi askilari baski tehlikesi olmaz ve dolayisiyla. Yani yüksek kalitede kapi askilari baski hemen hemen her zaman bir zorunluluktur. Bu kalin kagit malzeme, daha iyi mürekkepler ve daha iyi baski kalitesi yatirim gerekir. Bu en azindan kapi askilari nedeniyle kalite ikinci bir göz alacak garanti eder.

• unutmak görüntüleri – Resimler ve fotograflar kapi askilari büyük bir parçasidir. Bu mevcut degilse, bir kapi aski bu basilmis sadece metin ile çok sade ve çok sikici bakacagiz. Böyle kapi askilari gerçekten çekmek ve hatta insanlar mesgul üzerinden atilan kapi aski sansini artirmak olmayacaktir. Yani bu sizin kapi askilari için bazi ek görüntüleri ve tasarimlar olur ve içermez emin olun.

• Dagitim tekrar degil – Son olarak, en yaygin hata kapi askisi pazarlamacilar commit kendi dagitim tekrar etmektir. Onlar bir zamanlar insanlarin kapiniza aski mesaji hatirlamak için yeterli oldugunu düsünüyorum. Gerçek su ki, ama onlar gerçekten kapi askilari tüm hakkinda ne hatirliyorum önce insanlarin normalde 2-3 tekrar reklamlar gerektirir olmasidir. Yani hakkinda hatirlatma hedef adreslerini tutmak için tekrar dagitim programlari yaptiginizdan emin olun.

Yani bu bir kapi askisi pazarlama kampanyasi kaçinmak gerekir yanlis hamle. Daha iyi ve daha etkili bir kapi askilari olusturabilirsiniz böylece bu hatalarindan ögrenin. Iyi sanslar!