poster çerçeveleri ve akrilik poster çerçeveleri

Afis çerçeveleri genis format posterler, birden fazla reklam, gelecek etkinliklerin duyurulari, talimatlar, oranlari ve bu çok yönlü orta böylece promosyon reklam görüntülemeye ek olarak çesitli amaçlara hizmet içeri geçenler ilgi olacagini diger bilgileri görüntülemek için izin verir.

Poster çerçeveleri sadece mesajlarini iletmek degil, onlar hakkinda iyi bir izlenim yaratmak yardimci olabilir büyük bir etki olusturabilirsiniz. Tutkal kullanarak duvara yapismis bir et daginik degil, ancak ofis ya da kurulus stratejik bir konuma yerlestirilen çekici bir web çerçevesi üzerine monte edilmis bir poster tarafindan olusturulan birinden çok farkli bir izlenim yaratiyor.

Geleneksel olarak, poster çerçeveleri metal veya ahsap çerçeve ve cam et sahipleri ile yapilmistir. Bu hasar ve bozulmaya daha yatkin ama ayni zamanda siradisi, dikkat çekici sekiller olusturmak zordu Sadece. Standart bir kare veya dikdörtgen seklinde en conformed.

Bugünün malzeme, akrilik, istenen herhangi bir sekil olusturulabilir. Onlar, daha cazip çizilmeye karsi dayanikli ve cam daha zarar daha az yatkindir. Bekleme (stand gerekli ise) ve çerçeve de bütün hafif bir entegre cihaz yapma, akrilik yapilabilir. Akrilik daha degisik renk veya seffaf cam gibi yapilabilir, ve kavisli sekiller ayrica, zorluk olmadan yapilabilir.

Kendi egri sekli üstünde bir poster çerçeve tutan benzersiz seklinde serbest akrilik standi dik ahsap veya metal stand tarafindan yardimci bir standart cam kapli et daha bir gözlemci üzerinde çok daha büyük bir etkisi olabilir.

Akrilik poster çerçeveleri de kolayca ziyaretçi alabilirsiniz ek edebiyat tutmak için cepleri agirlayacak. Stand ve poster ziyaretçi çekmek olsa da, bu ceplerinde brosür veya diger edebiyat ilgi ve istek olusturmak için ayrintili bilgileri tasimak saglar.

Akrilik poster çerçeveleri duvara monte edilebilir, bir tablo veya tezgah üstü koymak katta serbest duran olabilir, hatta tavana monte. Sen en büyük görünürlük saglamak ve en büyük etki yaratmak Bu alternatiflerin hangi karar vermek zorunda. Çerçeveler maksimum etki için olusturulan basit olanlar veya tasarimci olabilir.

Poster çerçeveleri genellikle genel mesajlari iletmek için talimatlari veya alisveris merkezi haritalar saglamak için ofis ve diger bazi yerlerde, promosyon reklam, fiyat görüntüler veya duyurular için perakende satis, film posterleri için sinema salonlarinda kullanilmaktadir. Malzeme yeni malzeme kaydirarak günlük gerektiginde degistirilebilir.

Akrilik kare üzerine basilabilir ve böylece istenirse kalici görüntüler olusturulabilir. Resepsiyon alaninda önde gelen bir logo ekrani böyle bir seçenek bir örnektir.

Akrilik et çerçeve ayni yan bakan, ya da duvara monte edilebilir veya tavana monte versiyonlari degilse, her iki tarafin karsi karsiya ilanlari görüntüleyebilir, birden fazla reklam göstermek için kullanilabilir. Seçenekleri ve olanaklari çoktur.