ppc arama motoru yönetimi

Basarili denebilecek önce PPC arama motoru yönetim uygulamasi büyük bir alir. Bu rakipler, bulma anahtar kelimeler ve ne kadar etkili açilis sayfalari olusturmak için ararken alacak. Size reklam tiklama yönetimi basina ödeme kavramlari anlamalarina yardimci olmak için her adimi temellerini geçecektir.

Insanlar arama motorlarinda sirada reklam kampanyasi yüksek olmasi konusunda gidecek iki yolu vardir. Bir sirket para varsa biri, çok az sayida sirket ile rekabet mümkün olacak tiklama basina büyük bir maliyet kadar koyarak rakiplerine maglup olacaktir. Bir sirket tiklama basina ödeme reklam kullanacak Ikinci yol, bir servet ödemeden kendi Web sitenize müsteri sürücü en maliyet etkili anahtar kelimeleri bulmaktir.

Basarili olmak için ikinci yolu için için, ilk sayfada reklam görmek için yapilabilir bazi kolay adimlar vardir. Ilk olarak, sirketler onlarin sirket ile iliskili anahtar sözcükleri tüm gösterecektir Google’in gelismis anahtar kelime araci, kullanacagiz. Burada, yüksek rekabetçi anahtar kelimeler hendek ve düsük maliyetli tutmak ama trafik ayni miktarda sürücü son derece etkili anahtar kelimeler olacaktir. Onlar reklam tiklayarak zaman satin almak için istekli oldugunu belli demografik hedeflemek istediginiz akilda tutulmasi.

Bir sirket PPC arama motoru yönetimi kullanacak sonraki yolu kendi anahtar kelimeler için farkli açilis sayfalari test geregidir. Bazen hepsini alir bir kelime ya da yatirim on kat geri dönüslerini degistirebilirsiniz bir resmi vardir. Okumak ve videolar daha islem ve opt-in yardimci olacaktir ile açilis sayfasi noktasina dogru, kolay tutulmasi.

Birçok pazarlamacilar ve sirketler tarafindan kullanilan son PPC yönetim anlayisi anahtar kelime casus oldugunu. Bu rakiplerinizin kullaniyorsaniz, ve hangisinin onlari finansal basari elde yardimci oluyor hangi anahtar kelimeler ögrenmek esastir. Hedef pazar iliskili her sirket bakarak, PPC kampanya hakkinda daha iyi bir anlayisa sahip ve ayni zamanda rakiplerinizin olacaktir.

Reklam tiklama basina ödeme pek çok rakip ile, verimli bir sekilde her adim ögrenmek esastir, bu PPC arama motoru yönetimi asagi geldiginde James Schramko tarafindan Çift Haneli TO komple bir paket hazirladi. Onun sistemi rakiplerinizin casusluk nasil, anahtar kelime bulma ileri teknikleri ögretecek ve etkili açilis sayfalari yazma. Onun bilgisi ile, PPC kampanya, oranlari üzerinden Google daha yüksek yerlestirme, ve daha fazla potansiyel alicilar daha fazla tiklama göreceksiniz.