su sisesi koozies – içecek serin tutmak

Susuzluk dönemlerinde, sogutmali içme suyu daha ferahlatici bir sey yok. Onun susuzluk su verme özelligine gelir ve ayni zamanda gazli içecekler aksine bazi insan vücudu için çok besleyici oldugu zaman diger tüm içecekler geçti. Bu sadece ferahlatici içme suyu sogutulmus degildir. Saglikli bir vücut korumak ile ilgili olarak, hatta ilik veya sicak su vücut disina toksinlerin disari temizlemek için alternatif olarak çesitli saglik uzmanlari tarafindan onaylanmistir. Olanlar içecek belli bir sicaklik seviyesine tutarak uzun yillar boyunca bir meydan okuma olmustur ve koozie çok etkili oldugu bulunmustur nerede oldugunu sahiptir, söyledikten sonra.

Koozies suyun sicakligi korumaya yardimci özel bilesenleri olusturulur. Bunlar normal olarak köpük ya da belki de kumastan yapilir. Koozies da alkolsüz içecekler ile birlikte alkollü tutmak için kullanilan ve herkesin bir favori yapmak egilimi olabilir. Ayrica güdük sahipleri, bira kaplari, ve can sahipleri gibi ve benzeri bilinebilir.

Gibi koozies diger kullanimlari vardir:

1. Bunlar genellikle pazarlama hediye olarak mükemmel ve bu nedenle sanayi etkinlikler, konferanslar ve büyük katilimin diger olaylar sirasinda bir hizmetin marka imajini gelistirmek için büyük miktarlarda kullanilabilir. Bu, maliyet etkin bir üretim ve onun faydali bir sonucudur. Kurumlar bira koozies, su sisesi koozies ve benzeri çok kisi tarafindan takdir arti uzun ömürlü oldugu için, zaman uzun bir uzunlugu boyunca kisilerin dikkatini kazanmak oldugunu bulduk. Bu tam olarak reklamverenler ihtiyaç vardir. Onlar son kullanici kurulus logosu ya da belki nisan mümkün oldugunca en düsük fiyata ve koozies oldukça iyi bu tür amaç saglayan resmi ile her zaman onlarin hafiza yenilemek gerekiyor. En etkili yolu önceden bütçe karar ve iyi para yararlanmak yardimci olacak bir uzmana danismak olacaktir.

2. Onlar da ayni sekilde çok yararli hediyelik esyalar ve kendi özel ana avantaji kisisellestirme iyi uyum oldugunu. Bu özel tasarim toplantisi koozies, parti koozies ve benzeri gerçekten gerçek alici son derece mutlu hediye kisisel bir dokunus ödünç için verici bir firsat saglar.