ücretsiz tv, AOS ile cep

Son cep telefonu paketini simdi toprak girdi! Ücretsiz TV ile cep, AOS cep telefonu perakendeciler ve ag saglayicilarinin dudaklarinda ve bu gibi, reddetme mümkün olacak böyle cazip bir teklif ile en son gibi görünüyor?

Ücretsiz TV ile cep fikri, AOS perakendeciler ve tüketiciler için yararli olmaktadir ama her biri için çok farkli nedenlerle olacaktir. Ekonominin kriz noktasina vurdu bir zaman, insanlar sadece bu her gün ögeleri hayatinda lüks birakin göze alamaz olmasi nedeniyle cep telefonu gibi pahali ürünleri satin degildir. Bu gibi alimlari ile büyük özgür hediyeler vererek, tüketiciler ve perakendeciler müsterilerinin sekilde kendilerini daha fazla aliyorsaniz ki en iyi anlasma aliyorsaniz!

Biri fiyatina iki hizmet veya ürün almak her zaman herkes bir pazarlik oldugunu, AOS gözleri ve tamamen özgür için bir seyler almak özellikle ücretsiz TV, AOS ile cep gider olarak çok büyük ögeleri ile, nispeten duyulmamis bir seydir . Hepimiz hayatimizin bir noktada bir cep telefonu satin almak ve bu kadar çok insan sözlesmeleri basvurmadan yerine, sim kart öde, ücretsiz TV uzaga vermekteyiz olarak gören, satin AOS satin aliyor hem de bizim için harika bir fikir de onlari ve onlari satiyoruz olanlar.

Ag saglayicilari ve perakendeciler rekabet alttan ve daha fazla müsteri deneyin ve cezbetmek için en iyi firsatlar için en iyi hizmeti sunmak için çalisiyoruz, birbirleriyle savasta sürekli vardir. Belki de bu artik daha büyük ve rekabet daha iyi bir sey denemek ve sunmak için ücretsiz TV, AOS ile cep veriyoruz neden? Bu çilginligi küçük gibi kulaklik ya da cep telefonu ve sözlesme ile ücretsiz bir araç sarj gibi ögeleri ve daha sonra ücretsiz hediye büyük ve daha büyük var ile baslayan, marka yeni oyun konsollari, müzik çalarlar ve diger pek çok öge veriyor basvurmadan perakendeciler ile bu gün rakiplerinden bir adim deneyin ve olabilir.

Bir tüketici olarak hatirlamaniz gereken bir sey, sadece ücretsiz TV ellerini almak için pahali bir aylik sözlesme ile pahali bir cep telefonu için disari bombardimani hiçbir nokta yoktur. Tüm bunlardan sonra, büyük olasilikla zaten bir sey almak için sadece ihtiyaciniz olmayan bir sey satin alma ne anlami var? Bu ücretsiz TV ile cep olarak bu paketleri, AOS gerçekten zaten yeni bir cep telefonu satin alma planliyor ve bu ise, kesinlikle düsünmeye deger bir pakettir olanlar sadece yararlidir!

Sonuç:

Yani, ücretsiz TV ile cep, sadece akilli bir pazarlama stratejisi AOS ya da gerçekten hiçbir sey için bir seyler almak? Bu günün sonunda tercih asagi ve sürece sartlari iyice okundugu gibi, belki de bir kez için gerçek olamayacak kadar iyi degil bir sey aliyorsaniz!