yazdirmak için gitmeden önce etiket kontrol ne

Böylece ürün etiketleri olusturduk, etiket diger ürünler ve özellikle markalar, benzer nitelikteki bu açikça ayirt oldugunu ve yazdirmak için hazirsiniz ama oldugunu düsünüyorum?

Eger yazicilar için özel tasarim göndermek hemen önce, size baskili etiket ile mutsuz sonunda yok emin olmak için bu kontrol listesini üzerine gitmek.
Ilk olarak, marka adi ve kolayca görülebilir bir konumda logosu. Marka görülebilecek kadar büyük bir isim, ama diger ayrintilari sigacak ve kolay okunabilir küçük yeterli mi? Ürün adi gerekli olmadigini bir marka kimligi kadar güçlü olduguna dair bazi zamanlar vardir çünkü ayni ihtiyaçlari ürün adi için geçerli, ancak ürün sektörüne yeni olup olmadigini açik adini ile tanimlanabilir olmasi için gerek .

Eger sirket renkleri kullandiniz mi? Ürün sirket renkleri gerek yoktur, kolayca ürün nedir tüketiciler ile iletisim kuracagi öge ile iliskili tonlari, kullanmis? Tasarim basit, ama çekici iki kere kontrol edin. Ben basit derken bu ürünün kendisinden gözleri rahatsiz, ama aslinda siyriliyor yeterince çekici olmasini saglamak izin vermeyin anlamina gelir. Tüm sektörlerde rekabetin zor oldugunu, çok basit ve çirkin çalismaz.

Etiketleri okunabilirligi iki kere kontrol edin. Hafife Bu genellikle yanlislikla alinir. Yazi tipi okumak için çok küçük ya da zor oldugunu bulmak için sadece bir sey okumak var kaç kez geri düsünün. Bir müsterinin ürün seçer ama etiket yönergeleri veya besin okuyamaz, onlar tekrar satin olmayacaktir. Bu etiket okumak kolay basit bir dil ve metin vardir saglamak istiyoruz.