yazili basin bültenleri yeni bir yol

Basin ve haber bültenleri yazar herkese selamlar. Yeni sürümleri dosya formati ROFX – Sizinle ihtiyaciniz olan bilgileri paylasmak istiyorum.

Bu kelime ROFX (ya da saka yollu uçaklardan Rofix) daha önce hiç duymadim yeni bir seydir eminiz. Bir küçük iliski Yani, eger
basin ya da yazili haber bültenleri bu site çok yardimci olacagini umuyoruz için.

Peki ROFX nedir? Bu Kamu Basin Bültenleri Açik Biçimi XML için bir kisaltmadir.

ROFX amaci nedir? Basin ya da rahat ve sade haber bültenleri olusturma yapmak için.

Aslinda, ROFX dosya gönderme bültenleri daha ilerici yapmak için tasarlanmistir sisteminin bir parçasidir. Bunun anlami? ROFX – yayin içerigini ve yazarin bilgi – sürüm bilgileri düzenlemenize yardimci olur XML tabanli dosya biçimidir. Bu dosyalari düzenler, ROFX sistemi projesi olarak tutmak için çok rahat bir yardimcidir. ROFX web siteleri paylasmak sürümleri için, API ilimlilik gönderme için bir sistem vardir. Bu API farkli dilde gerçeklestirilen, böylece PHP, Perl ve Python ile gelistirilen web sitesi motoru kullanabilirsiniz.

Beste ROFX sürümleri dosyalari için kullanilan bir Windows masaüstü uygulamasi – ROFX sisteminin bir diger önemli parçasi ROFX Besteci oldugunu. Bu sadece ROFX dosyalarini editörüdür degil – program yayincinin bilgileri düzenlemenize yardimci olur ve kendilerini serbest birakir. Bu program Yüklemeler bölümünden almak mümkündür. ROFX Besteci gerçekten çalisiyor, ama bazi hatalar olabilir – biz çok tüm hata raporlari için tesekkür ederiz. Bu bize bu programi gelistirmeye yardimci olur.

ROFX formatinda tüm bültenleri ROFX kategoriler saklanir – Herkes bu web sitesi üzerinden sörf ve orada yayinlanan bültenleri okuyabilirsiniz.

Biz rahat ve kullanisli teknoloji olarak ROFX biçimde yaymak için basin ve haber bültenleri yazar ve web sitesi sahipleri davet ediyoruz.

Web sitemizi http://www.rofx.org lütfen ziyaret edin ve her türlü bilgi ve yazilim bulabilirsiniz.