bir cep kitapçik yapma

Kitapçik yazdirma sekil ve boyutlarda birçok türlü gelebilir. Bu yazida nasil bir “mobil kitapçik” yapmak için gösterecegim. Bu mobil ve ucuz kitapçiklar referans ve rehber olarak kullanilan bu kitapçiklar bulunmaktadir. Bunlar genellikle küçüktür ve tasimasi kolaydir, özellikle kitapçiklar için kullanilan bu isin dogasina bagli olarak degisir. Bir rehber olarak, asagida hareketlilik için kitapçik baski adimlari listeledik. Umarim bu bir is veya proje için bu cep kitapçiklari olustururken size yardimci olmalidir.

Boyutu standartlari ayarlama: mobil kitapçik baski olusturmanin ilk adim kitapçik boyutunu ayarlamaktir. Bu içerik tarafindan belirlenir ve bir sizin kitapçiklar nasil olmasi gerektigi cep elbette tercihleri. Ideal olarak olsa da, mümkün olan en küçük boyutta bir kitapçik olmalidir. Sen 4.25 inç 5.5 gibi küçük özel boyutlari boyutta 5.5 inç standart bir 8.5 gibi bir sey için gidebilirsiniz. Küçük kitapçik oldugu, daha kolay dagitmak için ve insanlar tasimak için için öyle. Sadece içerik ve boyut arasinda iyi bir denge olsun ve Tamam olmalidir.

Içerigi asagi Kirpma: Tabii ki, içerik konusma, cep kitapçigi için sizinle birlikte çalisabilir mümkün olan en kisa uzunlugu asagi trim en iyisidir. Bu sonuçta kitapçik ve bir roman. Yabanci paragraflar ve eger cümleler kesmek için deneyin ve yazma sesi bir basit veya dogrudan tür geçin. Bastan sona fikir ve konularin etkin ve mantikli bir akisi olacak sekilde argümanlar ve kitapçik ile ilgili temel kavramlar bir taslak var çalisin. Bu bulmak ve okumak için kitapçik konu kolaylastirir beri Ayrica, paragraflar arasinda geçis yolunuzu gibi basliklar ve alt basliklar kullanin. Içerik daha verimli ve kolay yaparak önemli miktarda, astar bir mobil kitapçik için daha iyi bir uyum için tarafindan kitapçigin tüm uzunlugu azaltabilir.

Bin kelime degerinde Görüntüler: bununla birlikte kesilmis içerigi yardimci olmak için, küçük kitapçik görüntüleri kullanmayi unutmayin. Aslinda, görüntüler bir kitapçik genelinde nokta almak bazen daha verimli olabilir. Dedikleri gibi bu yana “Bir resim bin kelime çiziyor,” Bir yarim sayfa semasi ile daha iyi ve daha verimli bir kavram, metin yerine bir tam sayfa blok göstermek gerekir. Bunu yapmak için bir firsat varsa Yani, cep baski kitapçiklar yardim görüntüleri ve diyagramlar eklemek.

Hareketlilik için baski: Son olarak biz baski gidin. Zaten küçük yapilandirma ayarli kitapçik boyutu ile, bu is bir kitapçik baski hizmeti bulmaya çalismalisiniz. Internet kitapçik yazdirma hizmetleri için en çok sayida listeleri bulabilirsiniz nerede oldugunu, bu nedenle arama için orada baslatmayi deneyin. Sansini tercih ettiginiz küçük boyutta yazdirabilirsiniz bir firma bulmalisiniz iyi. Bir kez sadece, bir anlasma var yaziciya tasarim kadar göndermek ve bunu gün içinde teslim olmalidir.

Böyle seyler geldiginizde, artik kitapçik vermek için tüm haziriz. Sizin kitapçiklar ‘küçük boyutu ve yönetilebilirlik ile, çok kolay ve hizli bir sekilde kitapçiklar dagitmak gerekir. Bu posta servisi daha ucuz onlari gönderebilir veya hediye gerektiginde yoluyla olabilir.

Yani orada, mobil kitapçik yapiminda tüm süreci var. Daha küçük kitapçiklar promosyon malzemeleri veya bilgi kilavuzlari okumak için küçük ama kolay gerekir pazarlama hedefleri belirli türleri için yararli olabilir görmelisiniz. Peki ne yapabilirsiniz bunlari kullanmak ve yarar.