Bu profesyonel bir görünüm var baski brosür

Yani brosür baski sablonu seçtiniz. Hatta mesaj kurulmasi bitmis ve özel brosür baski yazmak istiyorum ne. Bir sonraki adim artik asagi almak ve hedef kitleniz için brosür hazirlamak için.

Asagidaki ipuçlari, tasarim yazmak ve profesyonel bir görünüm ve kesinlikle gurur olacagini kaliteli olurdu brosür baski yardimci olabilir.

Lütfen basliklari ve içerik eklemek için nasil –
Hazir sablonlar kullanirken, kendi basliklari ve kopyalama eklemek için aslinda çok kolaydir. Sadece kendi kelime ve metin ile brosür sablonu içinde örnek metin degistirin. Bitirdiniz sonra, tashih unutmayin. Görme ve birçok kez için brosür okurken, mutlaka baska bir kisi kaçirmak mümkün olmayacagini bir çok sey özleyecegim çünkü okumak için baska biri var.

Fotograf ve resimler nasil eklenir –
Biz Resim Soket kullanarak HP’nin Microsoft Word sablonu kullanmak için gidiyoruz bu kez. Foto soketi, dijital görüntü tutabilir yazilim bir yerdir. Brosür baski için kendi fotograf ve resimler eklemek için, önce seçin ve ardindan zaten kutusunda bulunan metni silin. Daha sonra Ekle menüsünden gidin ve Resim seçin. Su adimlari izleyin:> Dosyadan> Resim Ekle, ve sonra istediginiz dogru görüntü almak için sabit diskinize gidin.

Nasil renk ile iletisim kurmak için –
Sahip is türüne temsil edecek renk kullanin. Ve zaten sablon bulunan ne sopa yok. Deneme ve yaratici olmak. Kendi brosür baski renkleri elbiselerini alacagini sekilde seçin; fazlasiyla içeri Son olarak, üç en fazla renkleri sinirlamak için deneyin oldugunuz sanayi yansitacak renkleri seçin; bundan daha ve zaten yigilmayi olacak özel brosürde tasarim.

Nasil Isinizi kaydetmek için –
Bu sizin brosür görüntüleri var, özellikle sizin dosyayi kaydetmek için oldukça zor olabilir. Farkli hedef kitleler için çesitli brosürler için ne varsa özellikle böyledir. Bu sabit disk alani kazanmak için bir yedekleme CD için o iyidir. Ve zaten bilgisayarinizda aniden üzerinde conks durumunda yapilan her seyi yeniden önlemek, böylece mümkün oldugunca sik her zaman kazanmak ve emin olun.

Bir test kopyasi yazdirmak için nasil –
Bu bir fikir, son brosür kagidi gibi görünecegini bir ‘kaniti’ verir. Bir test kopyasi elemanlari düzgün yerlestirilmis olup olmadigini kontrol size çok yardimci olacaktir – resimlerinizi dogru yerdesiniz, renk dogru, hem de yazi kopyalama daha okunabilir yapabilirsiniz.

Iste gördünüz. Biz bu aninda brosür üretmek için daha kolay olur umuyoruz.