içerik ile viral gitmek için teknoloji pr drupal araçlari

Sizin web sitesi olusturmak için Drupal platformu kullanarak birçok avantajlarindan biri modülleri ve özellestirme için kullanilabilir diger araçlar çesididir. Drupal modülleri içerik olusturma kitleri ve SEO kontrol listesi için görüs ve sayfa basliklari özellestirme web sitenize, AI için itici bir islevsellik güçtür. Onlar, indirme ve kullanim için Aore ücretsiz, Drupal sitesi ile neredeyse sonsuz müdahalesi ve ayar için izin.

Firmanizin teknoloji odakli nis pazarlarda uzmanlasmis, bu, bu çilgin Web 2.0 dünyasinin giderek artan ihtiyaçlarina ayak uydurmak için daha da kritik AOS in bir online topluluk sayesinde içerik paylasimi size, otorite kurmak hedef kitlenizi genisletmek yardimci olacaktir yasadigimiz, olusturmasina yol açiyor, yatirimcilar çekmek ve marka avantaji kuvvetlendirmek. Ancak, okuyucularin kendi sosyal aglar üzerinden içerik iletmekten için kolay yapmak için dogru araçlari gerekir. Içerik daha gider gibi, Äòviral, ao size mesaj ve is yayilmasina yardimci marka fanlar saglam bir toplum insa edecek.

Marka toplum insa ederken, içerik ile, ao Äòviral gitmek için asagidaki teknoloji PR Drupal araçlarini kullanin:

ShareThis modülü

ShareThis Drupal modülü seçilen dügüm türlerinde ShareThis imi programi uygulamasina olanak tanir. Içerik bir parça zevk ziyaretçilerin kolayca Facebook, Digg, Reddit, Del.icio.us, Myspace, Technorati ve Stumbleupon gibi farkli sosyal siteler çesitli paylasabilirsiniz.

Eger üzerinde ShareThis modülü çevirerek görüntülemek veya viral gitmekten içerik tutmak istiyorsaniz bir ShareThis blok yerlestirmek istediginiz dügüm türlerini seçebilirsiniz. ShareThis modülü ziyaretçilerinizin sizin için kelime yaymak için kolay bir yöntem vererek marka toplum olusturmak için harika bir araç saglar. Bu http://drupal.org/project/sharethis indirilebilir.

addthis dügmesi

Marka olusturmak için baska büyük Drupal araci AddThis Button. Bu dügmeye yüklemek ve sizin için tüm zor isleri yapalim! AddThis dügmesi kisi reklam nauseum ile imi ve paylasmak için ziyaretçiler için daha kolay yaparak Web genelinde içerik yayilir.

Yüklemesi çok kolay basit, ama güçlü, dügme, ve kullanicilarin imi ve paylasim etkinligi hakkinda degerli Analytics saglar. Ayrica ziyaretçilerinizin siteniz için bir vizilti olusturmak ve popülerlik ve siralamasini artirmak yardimci olur. Bu http://drupal.org/project/addthis indirilebilir.

herhangi bir paylasim eklemek / dügmesine imi

AddToAny, AOS Share / Bookmark Widget imi, kaydetmek, okuyucular paylasmak yardimci olur, ve e-posta web sayfalari ve 100 ya da daha fazla sosyal medya platformlari herhangi birini kullanarak hikayeler. Bu dügme, her ziyaretçi dayali ziyaretçi menüsünün en üstünde kullanin hizmetleri, yerlestirir özellestirilebilir bir Smart Menü, ile birlikte gelir tarama geçmisi ve paylasma AOS. Bu modül http://drupal.org/project/addtoany indirilebilir.

On yildan fazla için, teknoloji PR firmasi MediaFirst yaraticilik ve kendi nis teknoloji firmalari için büyük kamu ve medya iliskileri sunmak için mühendislik birlestirerek edilmistir. Firmanizin ihtiyaçlari viral içerikli bir online marka topluluk olusturma yardim edersen, bir sonraki teknoloji PR kampanyasi için MediaFirst seçin.