kapi askilari ile yerel reklam basari

Küçük bir isletme için bir uyumlu yerel reklam kampanyasi sadece el ilanlari ve posterler ile ilgili degildir. Yerel tanitimi için bir dogrudan, ve genellikle daha basarili bir sekilde kapi askisi baski geçer. Kapi askilari genellikle otellerde gördügünüz seylerdir. Onlar “rahatsiz etmeyin” demek küçük asili isaretler vardir. Otelcilik sektöründe ötesinde olsa da, bu küçük araci reklam için harika bir yol olabilir. Nasil kapi askilari is söyleyeyim.

Reklam bütçenizi maksimize – Her seyden önce, ben onlar hakkinda en iyi haber verecegim. Kapi askilari üretmek için oldukça ucuz. Bu fiyat açisindan kaliteli el ilanlari ile esit genellikle. Bu kapi askilari ile reklam için bütçenizi en üst düzeye çikarmak anlamina gelir. Onlari üretmek için ekstra para gerekmez, sadece sadece baski el ilanlari için gibi baski için bir önemsememek toplami, tahsis edebilirsiniz. Bu yüzden daha fazla veya daha az herhangi bir sorun olmadan reklam için kapi askisi baski gelemez.

Özel müsteri topluluklari Hedefleme – Simdi, bu konuda bir yana, sana kapi askisi reklam hakkinda çok sey söyleyecegim. Kapi askilari belirli “müsteri topluluklari” veya “tüketici demografik” hedef saglar. Sen kör ve sadece el ilanlari gibi onlari vermek zorunda degilsiniz. Aslinda belirli insanlarin evleri dogrudan gitmek ve kapi askilari ile reklam verebilirsiniz. Eger lüks mallar varsa sehrin zengin parçasi hedefleyebilir, ya da pazar daha iseniz daha yaygin yerlesim alanlarina dagitabilirsiniz. Dogrudan size basarinin artan bir sans vererek, onlari en isterim olanlar için kapi askisi mesaj veriyoruz çünkü bu strateji ile, temelde tasarruf.

Maksimum etki için dagitim tekrari – Önemli bir not ancak kapi askisi reklam ile sopa mesajinizi için dagitim iki ya da üç kez tekrar olmasidir. Sadece dogrudan posta pazarlama kampanyalari gibi, kapi askilari dagilimi tekrar bakalim daha kampanya hala oldugunu biliyorum. Halk bellek kararsiz ve insanlar fark için genellikle, biraz denemek için birkaç kez daha gerekir. Biraz azim olsa ile, zaman içinde renk kapi askilari gelen maksimum etki almalisiniz.

Yüksek kaliteli baski ile etkileyici – basari amaci ile size yardimci olmak için, görünümü ile insanlarin yargiç kapi askilari unutulmamalidir. Yüksek kaliteli baski ile etkileyici genellikle insanlarin önemsiz olarak kapi askisi hata olmaz emin olmak için bir yoldur. O daha iyi görünümlü ve daha kaliteli, daha fazla sansi bunu okuyacak ve daha iyi reklam basarisi olmalidir. Yüksek kaliteli baski bir yatirim, artan basarisi için çok düsünmek gereken bir seydir.

Büyük! Umarim, yerel reklam basarisi da kapi askilari ile bulunabilmektedir size ögretmek gerekir. Sadece yeni bir sey denemek için irade gerekir. Onlari denemek devam edin, hiç pisman olmayacaksiniz.