küçük isletme hatasi – bir pazarlama yaklasimi

Birçok deneyimsiz isletme sahipleri kolay bir is degildir, yeni bir is kurma, kabul edebileceginiz gibi, seyler düsünmek ve olumlu bir sekilde hareket etmek gerekiyor çalismasi için, ancak yanlis gidebiliriz birçok sey var. Dogru nis, ürün ya da hizmet ve pazarlama stratejisi seçimi basari için çok önemli olan ancak, bu dogru vergi strateji ayakta kalmak ve sorunlarini önlemek yardimci olacak olan, yeni bir is kurma ne zaman dikkat etmesi gereken tek faktör degildir yerel yönetim. Bu yazida pazarlama odaklanmak için gittigini.

Pazarlama stratejisi is, tercih meselesi degil yapmak için kaynaklarin dogru miktarda tahsis bunu pazarlama stratejileri ve bagli sen teknolojik degisikliklere gelince neyse ki yeterince birkaç seçenek var, bunun gibi olsun ya da olmasin yapmak gereken bir seydir pazarlama stratejisi online almak artik mümkün.

Isinizi tesvik off-line genellikle bir sürü is alir, bu reklamlari yayinlamak ve tugla-harç is yerel ziyaretçi çekmek ve toplum içinde kendinizi kurmak için yerel gazete temas içerir. Eger ilgili malzeme veya varsa pek çok farkli alanlarda çalistirmak olabilir çünkü kullanabilirsiniz Baska bir strateji ihtiyaç duyduklari ekipman ve üniforma saglayarak yerel takimlarin sponsor olma içerir, sponsorluk aslinda çok genis bir stratejidir, sizin okullar için ekipman saglayabilir Ayrica kar amaci gütmeyen kuruluslar yardimci olabilir. Sponsorluk marka olusturmak ve küçük isletme sorunlari genellikle baslar nerede bütçeniz ile sinirli olacaktir yerel farkindalik yaratmak için harika bir yol olsa.

Bir online strateji genellikle anlamda bir çok yapar neden iki ortamlar arasinda bir karsilastirma çalistirirsaniz pazarlama ihmal edemez bir etkinlik oldugu için, iflas gitmeden çalisma müsterilerinize farkinda yapmak için çesitli yollar arastirma gerekir, bu, bir Eger bir off-line pazarlama stratejisi kadar bir online strateji olarak 10 kat mal olacak göreceksiniz ve sonuç birkaç ay sonrasina kadar garanti olmayabilir.

Size bu ortam araciligiyla isinizi gelistirmek için online pazar ile çok rahat bir çalisanin kiralayabilirsiniz bilgisayarlara geldiginde çok anlayisli degilseniz, online reklam çalismasi yapan teknolojileri hakkinda her seyi bilerek ilgili degil bunlarin farkinda olmak ve bunlari kullanmak ve bunlari sizin lehinize çalismasi için nasil hakkinda bilgi biraz sahip hakkinda. Agir hizli sonuç saglamaz ve daha iyi seçenekler analiz ve akilli bir seçim yapmak için biraz zaman alabilir, yerel bir marka olusturmak için uygun bir pazarlama stratejisi yatirim Birçok küçük isletmeler basarisiz.