müsteri kazanmak için, size kenar aramak zorunda

Ne rakiplerinizi ayri kilan? Neden hedef müsteri alisveris yapmak için degil, blok asagi saklamak için gitmek istiyorsunuz? Neden sizden satin almaliyim? Neden kartpostal baski okumak degil, rekabet bu gerekir?

Bu size sektörde bunu yapmak için için bir rekabet avantaji için anlami budur. Ya yapmak ya da is ile kirmak için sizin için rekabet avantaji kurmak gerekir.

Birkaç isletmeler bir rekabet olmasina ragmen, bu sizin oyun alani ve ne pozisyonda kalmak yapabilirsiniz çalismada bu bilmek sizin yarariniza devam etmektedir. Eger Internet ovmak veya baska bir sirket tarafindan yapilan yillik raporlar ve is planlari gözden geçirmek için var olsun, buldugunuz bilgileri not almak seçtiginiz sektörde konumunuzu tutarak uzun bir yol olabilir. Bu diger sirketler yapamam ne sunabilir bilmek anlami budur.

Kendi rekabet avantaji olusturmak için, burada size is basariya yardimci olmak için rekabet ile karsilastirmak gerekir bazi faktörler vardir:

1 – Sizin hedef pazar.

Blok asagi magaza tüm hedef müsterilerine tesvik mi? Ya da sadece yeterince hitap kime hedef pazar belirli bir demografik için gitti? Belki bir sonraki sokakta mobilya magazasi bebekler için daha çok ürün vardir, ama gençler için hiçbiri. Anahtar bu boslugu aramak ve birçok oyuncu var zaten bir sektörde nis bulmak, böylece o zaman doldurmaktir.

2 – senin fiyat.

Fiyat rakiplerinizi yenerek, her zaman rekabet avantaji ile ANCAK çalismasi için yeterince düsük havai ile çikacaktir. Ucuz fiyat olmasi her zaman müsterilerine kanca için iyi bir yol degildir. Ayni zamanda genel giderleri düsürmek, yalnizca bu teknigi için gidebilirsiniz, siz maliyetlerinde tasarruf ve karinizi artirmak mümkün olacaktir yeterince. Bu bilmek sizin için için, degerlendirmek ve köse kesim ve rekabet daha fazla müsteri çekme gelistirmek nerede plani var. Sicak ögeleri özel satis ve indirimler rekabetin fiyat yenmek için bir seçenek olabilir.

3 – sizden satin alma kolayligi.

Daha hizli hizmet sunmak ve daha hizli rekabet daha, o zaman her zaman rekabet avantaji olabilir. Aninda hizmet vermek ve size dönüs sürelerini hizlandirmak nasil ögrenmek yollarini ariyoruz. Ama hizmet veya ürün kalitesini asla ödün vermeyiz. Bu örnegin müsterinizin kartpostal baski siparis teslim edebilmek için herhangi bir yarari olmayacaktir, ama tamamen isi berbat çünkü sadece iade zorundadir.

Eger rekabette rekabet avantaji elde edebilirsiniz daha birçok yollar hala vardir. Isin püf noktasi sizin ve is için neyin ise yaradigini bulmaktir. Bu var piyasada arastirma anlamina gelir. Ve siz kenar bulurum, bu durgun izin vermeyin. Disari çik ve tesvik. Ve is alaninizda basarili bakin.