Ofisinizde isaretleri okumak olsun emin olun

Yine oldu. Sen de yayimlandi sadece emin oldugu ofiste kahvalti toplanti için geldi. Tüm bunlardan sonra, önceden hafta isaretleri vardi. Ancak, sadece birkaç kisi de sendeledi, bu yüzden gerçekten ofis belirtileri hakkinda bir seyler yapmak gerektigini düsünmeye basliyoruz. Eger is arkadaslarinizla gerçekten nasil oldugunu ne yapabilirim bu yüzden, onlari okumak sürece etkili olmayacagini biliyor musun?

Akilda tutulmasi gereken ilk sey seyler yigilmayi kaybolmak izin vermemektir. Eger daha az kisi etrafinda asili olan sey daha tek bir özel isaret okumak olacaktir. Bu yayinlanan bilgiler, önemli bir toplanti olarak, anahtari ise özellikle can sikici olabilir. Periyodik ilanlari göz ve tarih veya çiftleri disinda olanlar kaldirin.

Is her sey gibi, yer, konum, konum hatirliyorum. Eger ofis alani boyunca önemli noktalar ofis isaretler koymak gerekir. Örnegin, mola odada kapi tokmagi üzerinde bir sey koymayi deneyin. Her çalisanin periyodik olarak mola oda kullanir ve onlar kapiyi açmak gibi gözlerini dogal topuzu çizilir.

Düsünmeye sonraki sey gerçek isareti olusur nasil. Renk ve malzeme sadece çevresinde her sey gibi ise, hiç bir dikkat çekmek olmaz. Daha önemli olay veya hatirlatma, daha farkli bir isareti yapmak için ihtiyaç vardir. Farkli bir renk veya daha büyük bir yazi tipi kullanarak gerçeklestirebilirsiniz.

Daha büyük etki için, size isaretler okunmasi kolay yapmak isteyeceksiniz. Eglenceli grafik ve hatta çizgi film kullanin. Insanlar isareti ile agirladi, bunlar sadece mesaj amaçlanan almazsiniz, ama aktif ararlar ve ofis isaretleri okuyacaktir.

En ofisleri yerde kalmak isaretleri var. Bunlar genellikle her gün hatirlatmalari ve görgü ögelerdir. Bununla birlikte, kisa bir süre sonra, mesajin ofis dekor içine isaretleri karisim olarak seyreltilir. Onlari taze tutmak için bir haftalik veya aylik olarak bu kadar degistirin. Mesaj ayni olsa bile, isaretin görünümünü degistirerek bunu dikkat yönlendirir.

Tabii ki, daha önemli mesajinizi, bu tekniklerin daha fazla istihdam isteyeceksiniz. Özellikle önemli bir toplanti için, örnegin, ofis isaretler büyük yapmak, bir karikatür ya da grafik ve ilginç bir yazi tipi kullanin. Ayrica, personel bunlari göreceksiniz yerlerde yayinlanmaktadir emin olun.

Sadece bir kaç sey dikkat ederek, isaret ihtiyaciniz ve tekrar bos bir toplanti odasinda sikisip kalmazsiniz etkiye sahip oldugundan emin olabilirsiniz.