Reklamlari ile sahip seçenekleri

Bu makaleyi okuyorsaniz, büyük olasilikla artik internet bir reklam kampanyasi yürütmek isteyen herkes için gitmek için en iyi yer oldugunu tarafindan anladim var. Eger çevrimdisi bir sirketin, çevrimiçi sirket, web sitesi veya baska bir sey için reklam olsun, internet basarili bir reklam kampanyasi yürütmek için gerekli araçlara sahiptir. Banner reklamlari internette ve birçok iyi nedenler için reklam en çok kullanilan biçimidir. Banner reklamlar onlar tasarlanmis nasil görüntülenir ve onlar için ödeme yapmayi tercih hangi bile yöntemi ile ilgili bu seçim için çesitli seçenekler verir.

Banner reklamlar olabilir farkli boyutlarda ilk bakalim. Bir banner reklam standart ölçü normalde web sayfalarinin üst görüntülenen gördügünüz uzun dikdörtgen afis oldugunu. Bu büyüklükte afis olsa olusturmak için kendinizi sinirlamak zorunda degilsiniz. Bu kareler veya uzunlugunda standart boyutu kadar uzun degildir dikdörtgenler seklinde afis yapabilirsiniz. Tek bir web sayfasinda birden fazla reklam görüntülemek için ariyorsaniz, bu standart banner boyutunu kullanmak en iyisidir. Sadece web sayfasi için bir afis ariyorsaniz en web siteleri standart bir boyut afis uygun alana sahip, çünkü standart boyutu en iyi seçenektir.

Eger banner reklamlar yerlestirmek istediginiz yere birçok seçenek olacaktir. Bu üst veya alt bir web sayfasinin yani sira sag veya sol tarafta yerlestirebilirsiniz. En afis web sayfalarinin sol ve sag tarafta yer afis üst üste yerlestirilmis olanlardan daha fazla tiklama almak oldugunu göstermistir bir web sayfasi ama son çalismalar en üstünde yer almaktadir. Kullanicilar onlar yüklediginizde aninda görmezden olasiligi daha yüksektir bu nedenle web sayfalarinin en üstünde bir afis görmeye alismis çünkü bu muhtemeldir.

Banner reklamlar hakkinda çok seylerden biri her zaman reklamlarinizi degisiklik yapmak olabilir. Bir reklam, reklam bir sey çikarilmasi veya ek yararlanacak düsünüyorsaniz, size gereken degisiklikleri yapin ve onlar hemen kampanya afis tarihinde yürürlüge girecektir. Her zaman banner reklamlar ile yeni bir seyler deneyebilirsiniz seçim için pek çok seçenek vardir.

MediaFane Makaleler Yayincilar ve Reklamverenler için Otlix Ilan Server çözümleri tarafindan desteklenmektedir.

Otlix 2006 yilindan bu yana medya kullanimi optimize ithaf edilmistir. Onlar Reklam Sunumu, Reklam Dagitim, Reklamlar Rotasyon, Video Reklam ve Reklam Yönetimi araçlari olarak medya çözümleri saglar. Bu araçlar daha iyi reklam Kampanyalar basitlestirmek ve için kullanilan, ve onlar kendi akilli Analytics ve Istatistik sistemi ile kampanyalar tüm kapsamli bir bakis açisi olabilir.