sesli posta üzerinden canli telesekreter servisini zaferi

Çogu zaman, sesli posta kisisel iletisim için iyi bir yardim olmustur. Biz acil durum ya da basit bir tebrik olsun, her tezkere kaçirmayin böylece biz evde degilken, bir sesli posta iletileri alir. Ancak, bu tamamen is için geçerli degildir. Müsteri aradiginizda, onlar hemen cevap istiyorum. Sadece, diyor sesli ulasmasi halinde negatif bir izlenim isaretlenmis “bir mesaj birakin lütfen.”

Yogun dönemlerde, tüm telefon görüsmeleri sinirli kaynaklari nedeniyle agirladi zamanlar vardir. Is saatleri disinda, hiçbir canli telefon operatörü gelebilir her bip cevap hizmetinizdedir. Bu sadece bilgi ile onu beslemek için cesaret olan müsteri bekler sesli posta oldugunu. Ne yazik ki, çogu arayanlar sesli komut yanit vermez. Onlar birileri hemen onlari yarin beklemek yapmak degil, onlara çok ihtiyaç cevaplar vermek istiyorum.

Bir ticari kurulus sesli mesaj ile sopalarla, bu kesin bir kayiptir. Maliyetlerin güvenilir olarak tespit edilemedi ragmen her telefon bir firsattir ve katilimsiz ise, kaybolabilir ve geri gelmek asla olabilir. Sadece müsteriler böyle berbat bir hizmet olacaktir nasil tatminsiz düsünüyorum. Sonuç olarak, bu hosnutsuzlugunu satis boru hatti kaçak yol açan bir firma, adina bir leke olacaktir.

Daha iyi her müsteriye hizmet vermek için, her firmanin dogru gelen çagri merkezi dis kaynak tarafindan 7/24 canli telesekreter servisine sahip bir zorunluluktur. Bu sayede, tasmalari servis saglayicinin telefon telleri yönlendirilir ve derhal profesyonel operatörler tarafindan cevaplanir her çagri. Ayrica, telefon görüsmeleri ilk halka geri cevaplandirilir, gün isigi veya aksam üzeri olmak. Bu da, sadece is organizasyonu müsteri hizmetleri destegi en iyi için bir kupa vermez, ama ayni zamanda erisim ve yanit orani genisler. Daha aramalar daha fazla firsat aynidir.

Canli telefon operatörü arti 7/24, 365 gün bir yil konaklama bir firmanin ürün ve hizmetleri tenezzül, taze ve mevcut müsterileri, motive eder. Müsteriler bir uyku is dev kolaylik ve konfor keskin yerine saglayan bir sirket daha fazla tercih verir çünkü bu böyledir. Bir müsteri bir sirketin çizgi ulasamadigi zaman, onlar baska bir seçenek aramak bir sürekli hatirlatma. Allah korusun, sans eger bir rakibin hatti numarasini arayarak edilecektir.

Bir yirmi dört saat canli telesekreter hizmetinin etkinligi tek basina kullanilabilirligi hakkinda yalan degildir. Ayni derecede önemli olan telefon operatörleri tedarik kisisel dokunus. Ayrica, her müsterinin özel sorunlari ve endiseleri çözüm verme hiz ve dogruluk kaliteli hizmet için müsteri talebi doldurmak için en iyi unsurlaridir.

Bir sirket outsources hizmet cevaplarken, ayni zamanda gelen hizmetleri genis bir yelpazede yararlanabilir. Islemleri, sorusturma ve sikayet, siparis alma ve isleme yasamak yani sira, rezervasyon ve rezervasyon da müsteri hizmetleri genisletmek için abone olabilir.

Isletmeler nefes neden baslica nedeni kar kazaniyor ilgili degil, ama yapilan her ürün ve / veya hizmet için müsteri memnuniyeti elde etmek. Fark gelirleri hemen sonra gelir.