takvim dört bölümden

“Takvimler Eger yil ‘tur için çalisan bu tanitim araçlarindan biridir. Onlar önlerinde tüm süre içinde logo tutarak, gün sonra müsteri günün önünde oturmak. Sizin için daha ne isteyebilir ki? Daha fazla satis yani sira, bu oldugunu.

Resim, tarih, logo ve iletisim bilgileri: Takvimler dört ana parçalar var. Ya da degil gibi, bu da önem sirasidir. Kendi tehlike baski kötü planlanmis takvimler deneyin. Birkaç sey geri dönüsüm kutusu hizli bir müsterinin ihtiyacini karsilamak yok promosyon malzemeleri daha bulmak. Yani, tasarimi ve takvim baski dikkatle düsünün.
.

resimleri
Onlar takvimler essiz ve arzulanan ne yapmak oldugu için resim birincil önem tasimaktadir. Eger kötü resim almak, logo veya iletisim bilgilerinizi müsteri önünde kalmak olmayacagini garanti edemez. Müsterilerinizin istedigini biliyorum. Pitoresk manzaralar, uyandiran sahne, ya da yüksek enerji eylem: Bütün bunlarin bir takvim yuvarlak olusturmak için seçebilirsiniz seyler örnekleridir. Neyi seçerseniz seçin, dogru resimleri almak emin olun.

tarihleri
Tarihleri ??olmadan takvimler sadece posterler. Tipik takvim tasarim alt tarihleri ??üstte resimleri koyar. Tarihler ulusal tatil günleri dahil ve genellikle haftanin ilk günü olarak Pazar günü baslamalidir. Müsterilerinizin alanlarda kendi notlar yazmak, böylece bosluk birakin. Ve siçrama yillik zaman zaman hakkinda unutmayin!

logo
Ücretsiz olarak takvim veriyor degiliz. Para talep etmiyoruz da, sizin adiniza logo veya diger marka görüntülemek için müsteri soruyor. Eger yapabilir en büyük hatalardan biri de takvim logo kapali birakmak olacaktir. Tabii ki, bunu abartmak istemiyorum, ama tamamen bir logo yukaridaki ciddi bir hata olur.

Iletisim bilgileri
Son olarak, müsterilerin hizli ve kolay bir ahold alabilirsiniz emin olun. Tarihleri ??asagida, takvimin alt kismindaki iletisim bilgilerinizi koyarak düsünün. Bu temel tutun: sirket adi, web sitesi, telefon numarasi ve bir e-posta adresi takvimlerde dahil iletisim bilgilerinin ideal bir parçalaridir. Onlar hizmet gerekebilir asla bilemezsiniz, bu nedenle kadar basit ve agrisiz mümkün temas islemi yapmak.