Kendi home_ gelen kolay para kazanmak

Birçok kisi bir yasam çevrimiçi, ya da en azindan iyi bir ek gelir yapmak mümkün oldugunu bilmiyorum. Çogu üniversiteye gitmek ve para bu gün yapmak için büyük bir is olmasi olmasi gerekir düsünüyorum. Eger bu sekilde düsünüyorsaniz Peki, ben gerçekten sizi sasirtabilir ve online para simdi basliyor yapabilirsiniz tam olarak nasil göstermek için burdayim!

, Bu bir aldatmaca degil piramit, ya da kabartmak herhangi merak etmeyin. Ben ilk bu çok basimi gelen ilk sey online para yapma konusunda duyunca, biliyorum. Ama her ay kontrol toplamaya basladi, benim bütün teorisi degisti!

Tüm bu yüzden ki, ben aslinda ne kadar suanda online para kazanmaya baslamak için size göstermek için gidiyorum! Ne ilk yapmak istediginiz ClickBank adli bir web sitesine gidin ve (ücretsiz) kayit edilir. Ne yaptiklari bir komisyon için tesvik edebilir farkli ürünleri bir grup yönetmek oldugunu. Yapmaniz gereken tek sey o ürünün sayfasina trafik (kisi) göndermek ve onlar satin alirsaniz, size komisyon yapmak. Bunun için dogru terim bagli olma vardir. Iste karisiklik da temizlemek için hizli bir örnek. Hadi ürünlerden biri 100 $ satis ve% 50 komisyon almak söylüyorlar. Bir satis yapmak her zaman, tabii ki 50 dolar olacak. Eger 10 kisi satin almak Yani, 500 $ bir onay alirsiniz! Ne demek istedigimi görmek, bunu yapmak mümkün ve son derece kolay!

ClickBank olarak kaydolduktan sonra, bilmek bir sonraki önemli sey tabii ki tanitmak için iyi bir ürün seçmek oldugunu. Bagli bir grup basarili online olmak için basarisiz nerede Simdi bu. Ama su anda bana çok hizli bir sekilde, son derece basarili olmak yardimci hizli bir ipucu anlatacagim. ClickBank “Pazaryeri” her ürün altinda, ne anlama geldigini Gravity olan “yerçekimi” denilen bir sey, var. Ürünün iyi satan ise söyler nedir. Her zaman 50 yerçekimi üzerinde bir ürün almak istiyorum. Ürünün bu üzerinde degilse, bunun için gitmek yok! Bunu biliyor sonra, basarili bir ClickBank ürün satmak mümkün olacak. Diger bagli basarili bir satis oldugunu söyler çünkü Yerçekimi yüksek olmak istiyorum nedenidir. Bana çogu insan Yerçekimi bilmem ki hizli bir sir söyleyeyim. Yerçekimi sayisi aslinda ürün oldugunu kaç bagli demektir! Agirlik 75 ise Örnegin, bu 75 farkli bagli o zaman ürün satan anlamina gelir … Kolay yeterli degil mi?

Yani simdi bu asagi var, biraz para çevrimiçi yapmak gidin! Eger dogru insanlar ögretim var, özellikle zaman, ciddi Çogu insan düsünmek kadar zor degil. Ben sadece dogru zamanda dogru ögretmenler civarinda olmasi oldu, basarili online oldu nasil!

Eger bagli kurulus pazarlama ile basarili online olmak ve tesvik etmek WHERE da ögrenmek nasil hakkinda daha fazla bilgi istiyorsaniz, benim 7 günlük ücretsiz Bootcamp göz atin! Aslinda ben yaptim nasil ayrintili olarak açiklamak ve nasil “aslinda” ben yaptim tam adimlari kullanabilirsiniz. Bu deger, ve ücretsiz, hiçbir nasil söyleyebiliriz!

Burada kontrol: http://evropa17.tycsh001.hop.clickbank.net