sirket kalip kesim pazarlama malzemeleri ile farkli hissettirmek

Tipik baski yöntemleri yorgun ve sirketinizin reklam müsteriye farkli hissettirmek için bir yol olsun mu istiyorsunuz? Bu amaci gerçeklestirmek için bir yolu kalip kesim pazarlama malzemeleri ile. Bunun yerine kare olma, pazarlama malzemeleri sizin gibi herhangi bir sekilde gelmis olabilir.

kalip kesme islemi

Kesim keskin çelik formlari kullanarak kesme seklidir. Bu etiketler, kutular, kaplar, baskili levhalar, ve daha yapilabilir. Bu bir masaüstü basin ya da baski yapilir ayni zamanda bir döner basin yapilabilir.

Kalip kesim baski elle kesme tüm gün geçirmek için birini ise zorunda kalmadan bir kesim ürünün görünümü elde etmek için bir maliyet-etkin ve hizli bir yoldur. Özel bir kesme biçagi, bir kalip olarak bilinen arzu edilen sekli, içine kaliplanir ve daha sonra malzeme ile kesmek için kullanilir. Çogu zaman, birden fazla sayfa sürecini hizlandirmak için bir kez kesilir. Çelik biçak ona profesyonel bir görünüme sahip, temiz, keskin kenar birakir.

çikartmalar

Etiketler büyük bir pazarlama aracidir. Bunlar hemen hemen her yerde sikismis, ve kitlelere dagitmak için eglenceli bir özgür oldugu saptanmistir. Bir kalip kesilmis etiket ile gitmek için tercih size etiketleri pop yapmak için neredeyse sinirsiz potansiyele sahip demektir. Etiketler insanlarin tutmak isteyeceginiz serin, özel bir görünüm olusturmak için izin, herhangi bir sekil kesilebilir. Kalip kesim etiketler tampon çikartmalari, açik çikartmalar, veya defter, kahve kupalari, albümler ve daha fazlasi hakkinda sopa sanat sadece renkli parçalar için kullanilabilir.

kalipli el ilanlari

Hiç sokakta brosür dagitip ya da insanlarin kapilarini bunlari yapismasini birini izledim varsa, muhtemelen de bir an fark olmadan dogrudan çöp içine kafa ne kadar çok fark var. Neden ki? Belli ki, sikici fotokopi, ve bir reklam – Hepsi ayni görünüyor. Kalipli el ilanlari ile fikir bunlari digerlerinden sopa istiyor. Sadece kalin kagit el ilani profesyonel bir görünüm verir, ama eglenceli bir sekli günlük olarak olan kapi sikismis tüm normal, dikdörtgen el ilanlari disari sopa yardimci olacaktir.

kartvizit

Üzerinde baski çesit, küçük dikdörtgen ve genellikle beyaz – Herkes bir kartvizit neye benzedigini bilir. Kartvizit farkli bir sekil olsaydi onlar nasil tepki verecegini düsünün. Bunu tamamen farkli bir sekil seçmek kadar daha yumusak bir görünüm, ya da asiri bir sey vermek için kenarlari yuvarlama kadar basit bir sey yapabilirdi. Neyi seçerseniz seçin, bir kalip kesim kartvizit ile devam hemen size vermek kisinin ikinci bir görünüm verecegini garanti eder. Tüm diger kartvizit ile bir çekmece atilmis alirsa Ve, ayni zamanda kart tüm digerlerinden öne anlamina gelir.
Kesim geleneksel baski biraz daha pahalidir olma egilimindedir, ancak genellikle maliyet deger. Unutmayin, sadece bir müsteri ile bir ilk izlenim yapmak için bir sans, böylece pazarlama malzemeleri öne ve farkli hissediyorum emin olmak istiyorum.