kadar çok sirket .. benim için dogru olani

Bunlar büyük sirket ofisleri var ve yil civarinda olmustur. Bu iyi degil mi? Losyonlar, iksirler, hap, mucize meyve sulari veya mucize gaz tasarrufu ürünleri gibi ürünleri satan orada herhangi bir sirket genellikle birçok nedenden dolayi ortalama kisi için çalismiyor.

Bu sirketler genellikle degil ürünleri satan,, sizden distribütörü paralarini en iyi sekilde. Onlar otomatik gemi var, bu nedenle gelir vardir.

Sadece pek çok düzeyde derin 15% 2 yaklasik% ödemek. Onlar matris doldurmak, bir sey yapmak zorunda olmaz ve 40k bir ay 20 yapim olacak söyleyecektir. Gerçek su ki hiçbir vücut hiç bu düzeyde ulastigi onlarin comp planlari o kadar çok döngü delikleri vardir vardir. Ya da sol tarafta çok fazla insan var, ama üst düzey ödeme yapmak için sag tarafinda yeterli olmayacaktir. Onlar daha kisisel ses ve grup hacim ince ya da tam tersi, ya da benim en sevdigim gereksiniminiz oldugunu, bu ay serpinti vardi, bu yüzden artik size hakkinda söz o araba ikramiye için geçerli.

Onlar sizin arkadaslariniz üzerinde bok itmek için ev partileri tutun olun. Beni dinle ….. Ben kilo kaybi isteseydim, GNC giderdim. Ben Losyonlar isteseydim, CVS için gitmek istiyorum,, Nordstrom veya Bullocks tasarruf edin. Ben benzin deposuna katki koymak istedim, ben Kragen, Bas ya da Pep Boys gidin ve STP veya Penzoil bir ürün satin almak istiyorum. Ne demek istedigimi olsun ….?

Bunlar orijinal sirket bir kopya kedi sirketiz. Kaç firma orada Acai Berry, Goji berry ya da Mangosteen meyve temel alan bir meyve suyu satiyoruz? Nasil kanser tedavisi için bu söz çok? Ne bir saka? Bizim toplum bir sey aslinda kanser tedavi, biz bunu kontrol etmek istemem cahil mi? Orada simdi kaç seyahat sirketleri? Orada simdi kaç yakit katkilari nelerdir? Nasil bu birçok kapatildi var? Kaç makyaj, cilt losyonlari ve vitamin sirketleri orada var mi?

Sadece, çok önemsiz sirket internet üzerinde var gibi görünüyor iyi ne nasil yapmak ve ne degildir? Bu sirketlerden bazilari üzerinde aslinda iyi bir ürün var, ama onlarla is gitmez.

Peki, nasil I ve ben temsil etmek gurur duyabilir kar edebilecegi bir is seçerim?

Ben bir sirket degerlendirdigimizde, ben bu kilit noktalari arayin. Ben bir sirket katilmak zaman, unutmayin, benim 1 numarali hedefidir para kazanmak ve mesru yapmaktir. Kimseye zarar ya da kimse rip istemiyorum. Bu ben ögrendim ne oldugunu ve bu kurallara sizin için dogru olani sirketi belirlemenize yardimci olur.

Bir satis yaptiginizda pesin komisyon en az% 75 yapmak degilseniz, unut gitsin. Bu, tüm para yapiyor yukaridaki is ve sirket ve / veya kisinin tüm yapiyoruz demektir.

Eger herhangi bir gerçek para yapmadan önce organizasyon 1000, 10.000 veya 20.000 insanlar varsa. Üyelik ETMEYIN. Çogu insan oraya ASLA.

Onlar ev partileri tutun ve Arkadaslarinizi davet etmek için size ögretmek eger. Hizli kaçmak.

Bir satis sahasi günde 2-3 kez ve haftada sadece 2-3 egitim siniflari var. Bu sirket para uzun vadede kazanmak için nasil egitim daha size satis daha fazla ilgi oldugu anlamina gelir

Hatta kirmak ya da 3 satis ile kar içine alamiyorsaniz, unut gitsin.

Telefon veya semineri ile sahipleri veya kurumsal ofis ile konusamiyorsaniz, Unut gitsin. Ben onlarla is yapacak önce is yapiyorum kim oldugunu bilmek istiyorum.

O kadar ya da önceden baslatmak bir baslangiç ??ise, unutmak. Bir sonraki Amway olma bu sirketlerin sansi piyango kazanan gibi yaklasik olarak iyidir. Piyango ile en azindan bir veya iki kez bir hafta kazanmak için bir sans var. Siz de Vegas’a gitmek ve iyi bir zaman üzerinde para darbe olabilir. En azindan bazi büyük anilar olacak, büyük bir gösteri görmek ve büyük bir yemek var.

Bunlar internette basari için tüm kurallari degil, ama bu bir internet sirketi degerlendirirken takip etmek büyük bir kilavuzdur.

http://www.easy-daily-income.co.uk