baski kartpostal önemli yollari

Is baski öncelikle su anda bilinen baski hizmeti aranan biri olmustu. Hizli baski hizmeti ve gerçeklestirme süresi bakimindan büyük degisiklikler getirdi olmasidir. Bu verimli kaliteli malzeme baski ve kartpostal, kartvizit, brosür, katalog ve daha bir sürü gibi zamaninda malzemeleri teslim etmek için çalisti.

Kartpostal baski ile yer almak, bu isletmelerin islerini sahip en yeni ve en son güncellemeleri paylasmak mümkün olan bir süreçtir. Baski kart sayesinde, isletmeler insanlar ve müsteriler hatirlayacaginiz bir izlenim birakmak edebiliyoruz. Ayrica, baski kartpostal onlar gelistirilebilir nasil çesitli yollari vardir. Biri dijital baski ve diger ofset baski yapiyor.

Eger ofset ve dijital baski arasindaki farki biliyor musunuz?

1. dijital baski

Dijital baski aslinda baski daha fotokopi daha yakin bir süreç olarak bilinir. Baskilar film ya da plakasiz bir bilgisayar dosya dogrudan yapilmis olmasidir. Bu yöntem düsük miktar ve özel ihtiyaçlari için idealdir ama sadece CMYK görüntüleri ve dosyalari yazdirabilirsiniz.

Dijital baski paylasmak istedigi islem, kart kisa dönüs zaman ama kopya sinirli sayida basilmis sahip olabilir. Dijital baski yoluyla baski karti avantaji malzemeleri bir acele is basilmis ve verilen son teslim tarihinden önce teslim edilmesini mümkün olmasidir.

2. ofset baski

Öte yandan, ofset baski ile ilgili ayni zamanda iyi bir seçimdir. Ofset baski kartpostal sonra baski yüzeyine mürekkepli görüntüleri bir lastik battaniye ilk bir tabak aktarilir yaygin olarak kullanilan bir baski teknigidir.

Baski kartpostallar için ofset baski kullanmanin avantajlari getirmek için sonuçlari:

• Tutarli yüksek görüntü kalitesi – kauçuk battaniye baski yüzey dokusunu uygun çünkü daha net ve temiz baskilar getiriyor.

Baski yüzeyleri genis bir yelpazede • Kullanilabilirlik

• Hizli ve kolay baski plakalari üretimi ve

Plakasi ve baski yüzeyi arasinda dogrudan bir temas oldugunu nedenle • Daha uzun plaka ömrü.

Baski verir ofset avantajlari ile ek olarak, ayni zamanda yüksek hacimli ticari baski malzemeleri baski ve hem de kaliteli ve verimli yüksek hacimli isler getirebilir. Dijital baski baski islerinin daha etkileyen oldugu söyleniyor olsa da yine de ofset baski bu isin kaliteli geldiginde tercih biridir.

Genel olarak ne baski yöntemi yazdirma kartpostal geçerli olursa olsun, her iki kaliteli baskilar gelistirilmesinde uygulanir ve kullanilabilecek kadar iyi.