benim reklam bütçesi bir ayakkabi dize gibi görünüyor

Bir aforizma para kazanmak için para alir söyleyerek kullanilir. Ve bu bir is kurma durumunda açikça geçerlidir. Bir is bir sermaye olmadan baslatilamaz. Ve basladiktan sonra, para da genisletmek gerekir. Ama simdi, internet gelmesiyle birlikte, birçok yönden bile bir kurus harcamadan, sitenize trafik üreten, konusma daha özel online is genisletmek, ya da mümkün oldugu kullanarak çogaldigini var.

Internet, sitenize siçrama tahtasi trafik akisi için birçok yol bulacaksiniz, çogu hizmet ödenir. Ücretsiz yöntemleri trafik olusturmak için de, ancak, vardir. Bu, diger ücretli hizmetleri ile birlikte tek basina veya daha karli kullanildiginda, daha fazla trafik olusturmak yardimci olabilir.

Bu ücretsiz yöntemleri kullanmak için, ancak, azim ve zor is bir çok ihtiyacimiz var. Ancak, ücretsiz yöntemleri mucizeler gibi çalisir ve bir gecede büyük trafik almak için gidis degildir unutmayin. Bunun için sabir yoksa, reklam ve afis para harcama daha iyi olur. Eger zorluklar gibi ve bunun için harcama ya da maksimum trafik mümkün olmasini istiyorsaniz olmadan sitenize trafik olusturmak istiyorum eger takip için degil, sonra asagidaki kurallar vardir

mesaj panolari

Çevrimiçi forumlar ve topluluklar üzerinde ürün hakkinda konusun. Forum hakkinda en iyi sey, bir forum ya da ürün satin almak istiyorsunuz insanlarin dogru türde almak gibi hissediyorum forumun bir parçasi seçebilirsiniz olmasidir. Burada, temsil ettiginiz nis ya da özel firsatlar hakkinda pek çok sey hakkinda tartisabilirsiniz. Baska büyük avantaji içine aliyorsaniz ve hazirlikli gitmek ne biliyor olmasidir. Ile
çevrimiçi topluluklar, sirket için itibar birikebilir. Bu konuda konu ve bilgi hakkinda uzmanlik göstererek insanlari etkilemek zorunda. Ne kadar çok itibar, daha fazla ürün satin insanlarin sans.

haber

Ayrica haber bültenleri yararlanabilir. Eger bir ürün katalogu ile insanlarin saglamak ve ilginç ve eglenceli ürünleri vurgulamak gerekir. Eger gerçekten ilginç ve eglenceli yaparsaniz, daha fazla kisi bülteni için kayit ve diger kisilere tavsiye edecek. Bülten için imzalar daha fazla insan, daha fazla kisi sitesine gidin ve trafik artacaktir.

link degisimi

Ayrica diger benzer sitelerle link ticaret yapabilirsiniz. Bunun için, bir kurus harcamak zorunda degilsiniz. Yapmaniz gereken tek sey baska bir webmaster ile bir anlasmaya varmak oldugunu. Link degisimi ile, her iki site trafigi yönlendirerek birbirine yararlanacaktir. Tek bir sitede gider tüm trafigi potansiyel olarak diger sitenin linke tiklayin ve ayni zamanda diger site ziyaret edebilirsiniz. Her iki site ayni nis özelligi Bu özellikle iyi çalisir.

yazi yazmak

Ürün özellikleri makaleler yazmayi deneyin. Bu ürün ilgi var insanlarin dikkatini yakalamak olabilir. Ipuçlari ve ürün ilginizi çekebilir insanlara kilavuzlari saglayacaktir makaleler yazmayi deneyin. Diger insanlara iyi hizmet ve bilgi saglamak makale yazimi biraz daha fazla trafik olusturmak olacaktir.

Birçok site ücretsiz makale gönderme sunuyoruz. Yazmak ve bu sitelere yazi göndermek ve yazinin altindaki web sitenize bir baglanti eklemek için unutmayin. Insanlarin makaleler ilgi bulursaniz, onlar web sitesine gidin ve makalelerin bir veya iki satin almak olabilir.

Arama motorlari için optimize edilmis içerik ile sitenizin doldurun. Birçok arama motorlarinin sitenizde kullanir ve nasil kullanildiklari anahtar kelimeler ve anahtar kelime öbekleri izini. Bu içerik profesyonel bir içerik yazar tarafindan yapilmasi gereken her zaman gerekli degildir. Kendi üzerinde içerik yazmak, ama ayni zamanda bilgi olarak eglenceli yapmak için deneyebilirsiniz. Bu kolay anlasilir olmali ve insanlarin kolayca aradiklari bulmak gerekir.

Genel olarak, internet kullanicilari aradiklari seyi bulmak için arama motorlarini kullanin. Da arama motorlari arama sonuçlarini siralamak için anahtar kelimeler kullanin. Dogru anahtar kelimeleri kullanirsaniz, herhangi bir maliyeti olmadan arama motoru sonuçlarinda üst siralarda alabilir.

Dogru kullanildiginda, bu yöntemlerin tüm ücretsiz olarak sitenize daha fazla trafik olacaktir. Tek gereken biraz çaba ve biraz zaman. Burada tasvir yöntemleri hakkinda geleni ögrenmek için ücretsiz ve siz de kendi hakkinda biraz daha arastirma yapabilirsiniz. Bu teknikleri kullanarak, yakinda genellikle onunla birlikte gelen maliyetleri harcamadan büyük bir trafik akisi olan bir site olabilir.