antetli tasarimlari internetten bazi ders almak

Günümüzde, bu renk antetli olusturmak için internetten bazi tasarim dersleri almaya zarar vermez. Internet ve Web 2.0 ortaminda daha yaygin oluyor bu yana, bazi antetli baski ve tasarim uygulamalari bu tasarim ve sanat akimlari maç izledi. Modern antetli için bu tasarim kilavuzda, ben kolayca özel antetli için adapte olabilir, bana yazi ile ilk baslayalim Eger internetten bazi tasarim dersleri ögretmek için gidiyorum.

• Web 2.0 fontlari kullanin – Fonts sürekli yillar boyunca gelismeye. Bugün yazi tipi stilleri için geçmisin metni karsilastirmak, farkli dönemler arasinda belirgin bir fark göreceksiniz. Eger özel antetli güncellemek ve daha güncel görünmesi için yapabileceginiz ilk sey yeni Web internette 2.0 yazi adapte olmasidir. Bu yeni yazi tipi stilleri bugün tipografi mevcut taze egilimleri temsil eder. Bu kullanarak gerçekten antetli sadece bu yeni web siteleri gibi, yeni bir görünüm vermenize yardimci olacaktir.

Bu, Internet üzerinden ücretsiz web 2.0 yazi almak için yeterli kolaydir. Sadece bir arama motoru üzerinde ücretsiz web 2.0 yazi tipleri için arama ve sonuç yüzlerce almalisiniz. Bu yüzden gerçekten almak ve antetli bu kullanmak güçlük olmamalidir.

• Çakmak, parlak renkler – Bir ders size özel antetli tasarim için kullanmaniz gereken renk ilgilidir. Internet üzerinde yeni web 2.0 ortaminda renk kullanimi ile karakteristik hafif ve parlak. Gone tasarlamak için sikici, basit ve minimalist yaklasim vardir. Daha popüler web siteleri daha fazla enerji ve heyecan vermek parlak renkler kullaniyor. Parlak mavi, limon sarisi, yesil ve parlak turuncu gibi renkler sadece bu yeni sayfalar tarafindan uyarlanan renk semalari birkaç örnektir.

Özel haber bültenleri de bu egilimin yararlanmak ve bu parlak yeni renk semalari entegre edebilirsiniz. Merak etmeyin, sizin antetli bu parlak renkler ile amatörce aramaz. Insanlarin çogu zaten profesyonel ve popüler web siteleri ile bu renkler esit yana, haber bültenleri de bu ayni renk kavramlari ile profesyonel ve popüler olarak görülebilir. Yani antetli bazi taze yeni enerji ekleyebilir ve bu yeni Web renk semalari kullanmaya çalisin.

• Yumusak yönlü grafik – bu grafik söz konusu oldugunda, internetten almak gereken bir ders daha yumusak, yuvarlak ve curvier grafik kullanilmasidir. Bu sabit kenarlari, kutulari ve antetli düzenleri diger düz çizgiler daha yumusak yuvarlak elemanlari için degistirilmesi gerektigi anlamina gelir. Sizin logolar tabii ki biraz yönlü bakmak için ayarlanmalidir, ve herhangi bir metin kutulari yuvarlak dikdörtgen veya elips için takas edilmelidir. Bu özel antetli tasarim arayan biraz, daha yumusak daha sik ve çok taze görünmesini saglar.

• Gölgeler ve isildiyor – sekiller ötesinde, yeni internet ortaminda da daha fazla gölgeler ve parilti etkileri bugün kullaniyor. Temelde kavrami tüm metin ve görüntüleri bu ince gölgeler isiginda piril piril oldugu gibi görünen, pop yapmaktir. Antetli kagit baski için metin ve görüntü için ayni kavram uygulamalidir. Sadece kabartma ve en tasarim yazilimi için tipik olan gölgeler harmanlama etkisi ekleyin. Inan bana, farki göreceksiniz ve antetli bu etkiler ile zaman çok bakacaktir.

• Renk karistirma ve geçislerini – Son olarak, en yeni web siteleri bugün özel renk karistirma teknikleri yani sira renk geçislerini kullaniyorsunuz. Kimse bile sadece bir kendi arka renk, ya da metin için kullanmak istiyor. Ustaca ve bir tasarim içinde sorunsuz bir sekilde degisen renkler olarak, bir düzen daha, dogal dinamik ve gelisen görünmesini saglayabilirsiniz. Eger antetli metin, resim ve semboller için ayni tasarim konsepti uygulamalidir.

Büyük! Internetten kalbe bu dersleri almak. Inan bana, sizin antetli tarihi ve bu tasarim kavramlari ile taze gerçekten bakacaktir.