bir dijital baski sirketi yardimiyla sinirlamalari tamamen ortadan kaldirip

Ofset baski alabileceginiz en güvenilir baski hizmetleri biri olmustur. Geleneksel ofset baski size pazarlama ve reklam kampanyalarinda gereken kaliteli baskilar üretebilir defalarca kanitlanmis ve oldu. Ancak, ofset baski hala sinirlamalari vardir. Bir dijital baski sirketi doldurmaya çalisiyor budur. Kisa vadede baski gibi bazi hizmetleri dijital baski herkes için çok yararli ve kolay hale getirir.

Burada bir dijital baski sirketi size yardimci olabilir birkaç yolu vardir:

Baski malzemeleri Kisisellestirme
Dijital baski sirketi kolayca kisisellestirmek ve size baskilar gibi istediginiz sekilde degistirmenizi saglar. Malzemelerinizi baski olmasi bugün ve kendi yaratici tasarim ile daha da öne gereken çok daha yaygin araci çok daha kolay.

Simdi herkes ne yapiyor sinirli degildir. Sen kisisellestirmek ve istediginiz her sekilde baski özellestirebilirsiniz. Bol Bunu hangi seçenek vardir. En yaygin seçenekleri özel renkler, özel eklentiler, özel boyut ve özel substratlardir.

Özel renkler – Eger baskilar özellestirmek istediginizde yapabileceginiz birçok seçenek vardir. Eger ekstra bütçeye sahip oldugunda örnegin, inci ve metalik mürekkep seçebilirsiniz. Pantone renkler de size dogru logolari renkleri çogaltmak istediginizde için çok iyi bir seçenektir.

Özel eklentileri – eklentileri size tasarim için ekleyebileceginiz farkli seylerdir. Dantel, tutkal ve dügmeler gibi seyler et verme ve kartvizit tasarimi en çok kullanilan eklentileri bazilaridir.

Özel boyutlar – artik mevcut standart boyutlarda herhangi birine uygun gerekir. Bu özel boyutlarda baski ve hatta 60 x 100 inç kadar büyük formatta yazdirabilirsiniz.

Özel yüzeyler – yüzeyler size tasarim yazdirdiginiz malzemelerdir. Tasarimlarin çogu kagit üzerine basilir. Eger afis tasarimi yapmak Ancak, diger seçenekleri vardir. Kumaslarin, tekstil ve vinil gibi seyler substrat olarak kullanilabilir.

Kolay seyler yapmak
Kadar baski asamasina tasarim asamasindan, her sey bilgisayar üzerinden yapilabilir. Hiçbir filmi siyirma ve renk ayrimi gibi diger süreçlerle gitmek gerekir – simdi olusturmak ve dijital yollarla öncesi basin is yapabilirsiniz. Hatta baski üretimi için gerekli olan plakalar olusturmak çünkü malzeme olusturma yazici yöntemine direkt kolaydir.

Kisa dönem baskilar sonunda mevcuttur
En yararli biri degilse dijital baski en yararli özelligi etkili kisa vadede baski maliyeti olusturabilirsiniz olmasidir. Kisa vadede baski ofset baski ile kullanilamaz. Ancak, çünkü çogu zaman sadece zaman etrafinda hizli bir dönüs adresinden baski üretemez ofset araçlari ile ilgili pek çok teknik ve mekanik süreçlerin yoklugu baskilar üretmek için daha kolay oldugu gerçegini – ayni zamanda daha uygun bir hizda baski üretebilir .