Los Angeles gayrimenkul pazartesi büyüleyici bir yazlik pazarlar

Tamam, çagri bu hafta Pazartesi Pazari mülkiyet Titanic bir yandan çarkli tekne arama gibi biraz. Bir ifade bir wee biraz. Ama bu ev kadar çekin, size olsun diye duygu. Bu büyüleyici ev ana giris kapisi kadar uzanan tas geçit, ve hatta bir beyaz daraba sahiptir. Sehir ziyaretçiler disinda için mükemmel ana ev arkasinda bulunan konuk evler vardir.

Bu Brentwood ev alti yatak odasi ve sekiz buçuk hamam vardir sunmaktadir. Jakuzi yer havuz, iki sömine ve dört kapali otopark alanlarda bulunmaktadir. Parke ve tas döseme ev içinde ve yüksek tavanli hem de hikaye kitabi itiraz ekleyerek, vardir.

Bu ev gerçek çekicilik, ancak ayrintida gizlidir. Tüm ev eski dünyanin cazibesini ve modern lüks hem de güzel bir karisimidir. Bir banyo, örnegin, yerlesik bir tas tezgah ile tam bir tas ve cam dus, uzak bir clawfoot küvet sadece bir buçuk odasi bulunmaktadir. Bu tema oturma odasinda da belirgindir. Masif ahsap kirisler vurgu yüksek tavanli ve antik tarzda avizeler tam olarak yikici olmadan büyük oda aydinlatmak için gömme aydinlatma ile karistirin.

Duvarlarin çogu yazlik bakmak katkida, özel ahsap var. Mutfak büyük bir çiftlik evi lavabo, çizgi aletleri üst ve eglenceli saglamak için yeterli oda vardir. Dogal aydinlatma bol ev içinde büyük resmi pencereler sayesinde vardir. Ikinci hikaye altinda ikinci bir oturma odasina açilmasi, kismen kesim-away kat vardir. Iki katli duvar özelligi çevreleyen agaçlarin ve bahçesinde bir güzel görünüm veren, pencerelerde kaplidir.

Bu haftaki ev daha da 14 milyon dolar olarak sunulan, ancak agir bir fiyat etiketi deger oldugunu? Orada güzel özellikleri bir yeri vardir, ve ev kesinlikle yeterince büyük. Genis güvenlik özellikleri, bir sarap mahzeni ve maliyeti beklenebilir diger lüks bulunuyor. Gerekçesiyle güzel tutulur. Bu hikaye-kitap konak pek çok üst düzey alicilar ariyoruz gizlilik ve, bir dereceye kadar, tevazu sunuyor. Yani, buna deger mi? Evet. Eger çok milyonlarca araliginda bir ev satin almak için mali imkanlari varsa, bu ev sizin olmalidir listesi “görmek gerekir”.