mürekkep püskürtmeli baski nedir

Reklam tüm görünüm, izlenim ve genel itiraz ilgilidir. Bu durumda, ne reklam yayinlayan en iyi yolu nedir? Basili medya araciligiyla reklam zaman mürekkep püskürtmeli baski, en iyi seçimdir.

Mürekkep püskürtmeli baski lazer baski benzer baski olmayan bir etki yöntemdir. Inkjet baski bir görüntü, yazici kendisi, mürekkep yüklü ve görüntü aktarilacak olan ortami içeren bir entegre bir sistemdir.

3 temel mürekkep püskürtmeli baski teknolojileri yer aliyor. Grafik sanat ve sanayi için en iyi kullanilan, sürekli bir akis yazici denir vardir
uygulamalari, yazici bu tür mürekkep büyük bir kaynagi bagli birden çok özel baski kafalari vardir. Bu karmasik mürekkep sistemi yüksek bakim gerektirir ve ev kullanimi için ideal degildir. Ayrica, elektrik mürekkep püskürtmeli yazicilar ve termal veya kabarcik püskürtmeli yazicilar. Termal yazicilar kagit üzerine mürekkep yangin isi kullanin. Mürekkep püskürtmeli yazicilar yilda çok gelistirmek olmustur.

Modern mürekkep püskürtmeli siyah beyaz renkleri baski edebiliyoruz. Daha önce görünür oldugu gibi mürekkep kalitesini ilerlemesi sayesinde renk siyah ve grimsi degil ya da mavimsi gibi çikar.

Lazer yazicilar korumak için daha ucuz olmasina ragmen, mürekkep püskürtmeli yazicilar daha kaliteli çikti üretmek.

Eger yazdirmaya hazirlanirken göz önünde bulundurmaniz gerekir ki bazi seyler var. Ilk olarak, kaynak düzenlenebilir ve yazdirildiginda mükemmel görünüyor emin olmak için optimize edilmis olmalidir. Medya, resmin mürekkep sunumu tamamlayici ya da daha iyi, gelistirmek gerekir.

Lazer yazicilar farkli olarak, mürekkep püskürtmeli yazicilar geleneksel olarak lazer yazicilar üzerinde bir avantaj oldu. Mürekkep püskürtmeli yazicilar renk üretmek için yetenegi var.

Bu kisisel veya ev kullanimi için daha popüler yapan seydir. Mürekkep püskürtmeli yazicilar temel mürekkep rengi ve farkli mürekkep renk kombinasyonu içeren kartuslar diger daha farkli renk büyük bir spektrum üretmek var.

Bu renkler bir görüntü olusturmak için sayfaya suyunu vardir. Renkler tek tek basili degil, resmin tamamini serit ile serit yazdirilir
Görüntü yazdirilir gibi yazicinin baska bir sekilde kagidi dik hareket ederken geri saga ve sola hareket ederken Bunun yerine, kirmizi olmak, daha sonra mavi vb baski kafasi yatay sayfa tarar. Yazici kafasi piksel dikey satir kagit tasinir her zaman yazdirir.

Bu nedenle mürekkep püskürtmeli baski fotograf kalitesinde çikti üretiminde avantajini korudu. Fotograf kalitesi çikisi reklam için çok önemlidir. Reklam vermek istediginizi göz önüne alindiginda Detaylari çok önemlidir. Reklam kötü basilmis kaliteli olup olmadigini içerir bilgiler, görüntüler yer ve reklam genel görünümünü büyük bir etki olarak yapmaz. Kimse bir soluk veya miscolored reklam okumak istiyor.

Mürekkep püskürtmeli baski ile üretilen kaliteli lazer baski essiz. Inkjet baski lazer baski daha fazla fotograf kalitesinde baskilar üretir. Yazdirma kalitesi sey reklam zaman dikkate alinmasi gereken en büyük faktörlerden biridir gerekir. Ürününüz bakmak gerekiyordu, hatta baski daha iyi bakmak gerektigi gibi bakmak gerekir. Baski en küçük ayrintili satis en büyük fark yaratabilir.