Müsterileriniz sizin teminat ne için önem verirsiniz

Hedef istemci yazin ne bagli olarak, pazarlama teminat fark almak için en etkili araçlar ve isiniz için mümkün oldugu kadar çok yol açiyor olabilir. Bu hedef müsteri ve ne segmentinde ait olduklari kim bilmek almak anlamina gelir.

Hatta daveti baski, etiket baski ya da katalog baski varsa, ihtiyaç duyduklari ve istediklerini onlara vermek demektir, müsteri üzerinde pazarlama kampanyasi Odaklama. Ve sizden ne istiyorsun? Onlar kendi sorunlari ve sorunlara çözüm vermek için saglayabilecegi bilgi ariyorsaniz.

Hatta bu baski el ilanlari ya da baski davetiye gibi kiyafet pazarlama stratejisi hedef müsterileri için aradiginizi yoksa bile tek bir kursun olusturmak mümkün olmayacaktir. Sen ne istediklerini onlara vermeyin ve size rekabet için hepsini kaybetmek kesinlikle konum.

Örnegin davetinizi baski gibi pazarlama kampanyasi süslü bir tasarim ya da parlak düzen daha fazla oldugunu unutmayin. Eger hedef pazarin en iyi sekilde için, yerine kendinizi daha onlara yogunlasmaktadir bilgi saglamak gerekir. Tüm ön hedef müsteri alma ve önemsiz kendinizi ve basarilari koyarak ile baslar.

Peki hedef müsterilerin dikkatini alacak bilgi sagliyorsunuz? Alici ve satici – Eger is için sahip müsteri türleri üzerinde durulmasi gereken.

Ihtiyaç duyduklari bilgilere gelince nasil bu iki tür farkli? Alicilar bunlari bir sorun çözmeye yardimci olmak için satin alabilirsiniz ürün ve hizmet listesi için arayan kisilerdir. Öte yandan satici, ürün ve hizmetlerini ‘deger arayan ve bunlari kendi hedeflerine ulasmak için yardimci olabilir umuduyla olanlardir.

Hedef müsteri gruplandirilmis yere bagli olarak, bunlari sadece ihtiyaç duyduklarini olusan ve istiyorum, ama daha da önemlisi, bilgileriniz sadece saglayabilir bir sey olmali gerektigini sagladiginiz bilgileri. Bu tür yarismalar ‘davet baski veya baski bültenler gibi diger teminatlar alabilirsiniz bazi genel bilgileri kullanmayin. Bunun yerine, müsterileriniz ve sadece vermek için kapasiteye sahip oldugunu umutlari bilgi ve uzmanlik saglar. Eger hedef kitleye vermek bilgi size bir uzman olarak kendinizi konumlandirmak ve bu nedenle size rekabet üzerinde daha fazla avantaj saglamak yardimci olabilir.

Noktasi: bu kadar hizli ve kolay onlar ne gerek bu kesimleri vererek konsantre zaman muhtemelen gibi, size olacak fazla onlari ilgi ve size sunmak için ne daha fazla bilgi edinmek isteyen almak olasidir.