promosyon bambu Boyunluklar

Sirketler promosyon ürünleri gibi farkli ürünlerin her türlü kullanin. Sorun, bu promosyon ürünleri pek çok çevre için aslinda kötü olmasidir. Bu ögelerin çogu metal veya plastik parçalar yapilmis ve yenilenemeyen kaynaklar vardir. Bu agaçlar kagit hamuru üretmek için yeterince büyük büyümek için yil sürer bu yana hatta kagit ürünleri tüm bu yenilenebilir olmadigi ileri sürülebilir. Ancak, sirketlerin adini almak ve insanlar onlari hatirlamak için bir yol olarak promosyon ürünleri güveniyor. Birçok ise sirketleri sürekli kendi is hakkinda insanlara hatirlatmak için bir yol olarak kalem veya sapka veriyoruz. Son zamanlarda birçok sirket çevre dostu bir madde ile islerini gelistirmek için bir yol olarak promosyon bambu Boyunluklar için dönüm edilmistir.

Bambu Dünya’da bir çok sürdürülebilir bir kaynak oldugu için bambu boyun baglarini büyüktür. Bu çok hizli bir sekilde doya doya ve ayni zamanda büyür ve sadece biyolojik olmasi umulur. Bambu bu potansiyel müsteriler ile kalici bir etki için kullanilacak büyük bir öge yapar, ayni zamanda çok dayanikli ve esnektir. Onlar size her zaman üzerinde sizin boyun ya da bel çevresinde giymek bir sey, çünkü bambu boyun baglarini güzel. Bir sirketin logo veya marka üzerinde damgali ise, gün boyunca sirketin adi birden çok kez görmek olacaktir. Herhangi bir sirketin maruz kalma bu tür almak için bu altin bir firsat.

Boyunluklar kalin ve dayanikli katmanlarina dokunur bambu lifleri yapilmis. Onlar dokunmus sonra onlar sirket veya ürün yansitmak için seçtiginiz renklerde boyanmaktadir. Bu sirketin adi, telefon numarasi, web sitesi, ya da kordon logosu koymak olabilir. Boyunluklar genellikle çok yumusak ve çok farkli kullanimlari var. Onlar bir kimlik karti, anahtar, gözlük, ya da baska bir kisisel öge tutmak için ucunda metal bir klip kullanin. Bu, insanlarin ellerini veya cep alani kullanmak zorunda kalmadan önemli bir öge tutmak için harika bir araçtir. Ayni zamanda kayip almadan ögeyi hazir hale getirir.