tanitim logosu çanta yillar içinde gelisti

Basit bir madde var ve biz kolayca hafife götürün, ancak logosu çanta etkili bir tanitim aracidir. Bir marka elçisi olarak, kelimenin tam anlamiyla çok farkli yerlere ulasmak ve bir giyim magazasi, restoran, sarküteri, bir butik, bir otel ya da bir süpermarket ile ilgili iletisim bilgileri geçen, mesafe gider. Bu gün, bu sahte bir logo-baskili promosyon kagit, plastik, ya da giyim çanta için degil bir kurulus için pas büyük bir is olacaktir.

Promosyon logosu çanta yillar içinde gelismistir. Bu bizim yiyecek insanlar plastik torba tasimak için dayanikli, bol ve kolay oldugunu kesfetti ve magazalar ve yiyecek onlarin prime ambalaj malzemesi olarak bu promosyon çanta için kendi logosunu ekleyerek basladi Sonra geldi hangi sirin kahverengi çanta ile basladi .

Plastik torba, kimsenin bile kabul etmedi üretmek için yolda uzun yillar kadar, bu aslinda çevreye zararli olabilecek ucuz ezici oldu. Kullanim dünyada yillik tüketilen bir trilyon 500 milyar günlügü edildi. Bugün ise, biz plastik çürümez ve yolda yas için oyalanmak bu bilgi ile donanmis, daha iyi biliyorum. Biz onlarin deniz hayvanlari bogmak biliyorum. O zaman soru oldu, promosyon plastik logosu çantasina bir çevre dostu bir alternatif var mi?

Logo baskili promosyon giyim çanta, yirmi birinci yüzyil çevre dostu kagit ve plastik torba alternatif girin. Insanlar çevre dostu olmasi oldugunu düsündüm çünkü ilk çiktiginda, yesil çanta, sadece sik bir seçim oldu. Neyse ki, bugün daha iyi biliyor ve kendi getirmek, daha iyisi bir yeniden biri için bir promosyon plastik logo torba ve istek reddedebilir, ya da farkindayiz. Simdi plastik torba yok görmektir Hong Kong, San Francisco, Çin’e, Londra bak. Biz plastik torba yasaklayan bu hareketi kalmak için burada bir sey oldugunu umuyoruz.