2008 logo tasarim trendleri

Logonuz sizin pazarlama cephanelik olabilir en önemli araçlardan biridir. Bu rekabet geri kalanindan sirket ayirt gelince Aslinda, logo en temel isaretidir. Bu nedenle, logo örnegin is brosür, reklam el ilanlari, ve hatta renk kartvizit olarak pazarlama araçlari en her yerde olacaktir. 2008 için, burada grafik tasarimcilari ve pazarlamacilar bu yil popüler egilimler haline gelecegi tahmin oldugu sayisiz logo tasarimlari üç vardir.

web 2.0
Web 2.0 modernite ve günümüzde birçok müsteri tarafindan kullanilan teknoloji konusan bir moda logo tasarimi. Adi gibi Ajax ve Ruby gibi özel teknolojilerin birçok tüketici gerçek kullanim disi kaynakli oldu. Ve nedeniyle popülerlik, internet tasarimcilar web 2.0 tasarim içine logolar olusturmanizi saglar ögreticiler kayda deger bir numarasi vardir.

Ne bu logo tasarimi farkli kilan nedir? Onlar akilli ve çekici simgeler ve 3D efektler, parlak yüzeyler, gölgeler ve yansimalari ile, parlak renkler ve renk düzeyleri ile karakterizedir. Kullanilan yazi tipleri genellikle basit ve çogu zaman yuvarlak. Bazen grafik tasarimcilari renk düzeylerini, parlar ve gerçek yazi 3D efektleri kullanabilirsiniz.

seffaflik
Seffaflik her zaman bu sektörde çikti beri her zaman sik bir logo tasarimi olmustur yüzden bir daha sik kaliteli dönen var. Seffaflik ile, pek çok tasarimci kaliteli büyüme göstermektedir bakis açilari, gelistirme, hem de özellikle brosür baski islerde kombinasyonu ve baglanti hem olusturmak basardik. Buna ek olarak, seffaflik etkili bir sekilde hedef kitlenin dikkatini çekmeye benzersiz olarak kabul edilir etkileri tasarim saglar. Seffaflik ayni zamanda daha parlak bir tasarim gelistirmek saglar, ve bir eleman digerine ince geçis saglar.

dalgalar
Dalgalar aslinda swooshes, dolanir ve logo tasarim egrilerinin yeni kusak vardir. Uzman pazarlamacilar ve üst grafik tasarimcilari yaygin tasarim kendi içine esneklik ve sivi geçis eklemek için logo tasarimi bu tür geçerlidir. Bu, bir renkten baska bir solma geçerli bir teknik ile isaretlenmis hareketi fikrini yansitir. Dalgalarin yuvarlak sekilleri de hareket ve iletisim özellikleri saglar esneklik için izin verir. Ne yazik ki, kullanimi o kadar kolay degildir. Kendi logosu projeye dalgalar uygulamak edebiliyoruz en tasarimcilari bir kalabalik arasinda kilan etkisini en üst düzeye çikarabilirsiniz nedeni budur.

Bunlar sadece bu yilki logo tasarimi hakim tahmin edilmektedir egilimleri üçüdür. Onlar uzun süre kalmak ya da sadece birkaç ay için moda olan mi? Onlar kesinlikle size isinizi artirmak için gereken yol almak için logo tasarimi daha etkili hale getirmek için kullanabileceginiz 2008 yili için yeni bir sey konum.