doygunluk posta listesi vs hedef

Bir dogrudan posta parça ile potansiyel müsteriler hedef için kullanilabilir listeleri iki türü vardir. Birinci yol, bir “doygunluk” posta yapmak olacaktir. Bir doygunluk posta listesi bir posta tasiyici rotada herkese posta ile derlenmistir. Bir “hedef” listesinde belirli demografik kriterlere göre derlenmistir.

Doygunluk liste ne zaman kullanilir?

Ürün veya promosyon sadece herkes tarafindan kullanilabilir mi? Bir pizza 15 $ için özel bir üç Pizza sunuyordu Eger sokakta herkes potansiyel bir müsteri olurdu? Cevap evet. Sizin sokakta her kisi Pizza yiyor ve bir potansiyel müsteri oldugunu. Eger asagi bakmak ve potansiyel müsteri olarak herkes görürseniz, doygunluk kesinlikle sizin tercihinizdir.

Ürün veya promosyon herkes tarafindan kullanilabilir, bu bir doygunluk liste kullanmaniz önerilir.

örnekler:

Bir Ücretsiz Deneme Üyeligi Kablosuz Magaza – – yeni telefon sözlesme Kilisesi ile ücretsiz gaz karti – Noel Festivali Bir Antre Spor Kulübü için Restoran-iki

Bir hedef listesi ne zaman kullanilir? Ürün veya promosyon sadece belirli insanlar tarafindan kullanilabilir mi? Bir günlük bakim% 50 yeni üyelikleri sunuyordu Eger sokakta herkes potansiyel bir müsteri olurdu? Bu sorunun cevabi hayir. Sizin sokakta çocuklarla Sadece insanlar potansiyel müsterileri. Bir hedef listesi kullanilacak

Ürün veya promosyon bazi insanlar tarafindan sadece kullanilabilir, bu bir hedef listesi kullanmaniz önerilir.

örnekler:

Restoran – Çocuklara ücretsiz yemek (evler çocuklar geçerli olmak üzere olmalidir) Pet Kaynagi Magaza – ilk temizlik $ 20. (evleri geçerli olmak üzere bir havuz olmalidir – 10 $ köpek mamasi 50 $ satin alma (evleri köpekler geçerli olmak üzere olmalidir) Havuz Servis kapali ) Kilise – Tatil Incil Okulu (evleri çocuk uygulanabilir olmasi gerekir)