Fark yaratmak

Günesin altinda yeni bir sey yok, diyorlar. Belki de haklilar. Ne olursa olsun alan, çogu ürünleri gibi ürün gruplarini kapsayacak kategorilerden bir avuç içine ayrilmis olabilir. Yerel süpermarkette hizli bir bakis sikica bu kavrami yedekler. Örnegin koridor 9 alin. Sen patates cipsi sira sira var, tüm düzgün çipin marka veya tip ya tarafindan düzenlenen. Tabii standart cips, sizin pismis cips, sizin su isiticisi pismis cips, sizin misir cipsi ve büyük olasilikla diger birçok lezzeti ve türevleri var. Da farkli markalar, benzer cips büyük bir fark var mi? Pek degil. Belki marka bir biraz tuzlu ya da belki marka B o crispier yapmak için biraz daha uzun kizarmis, ama, gerçekte, en tüketicilerin kör bir lezzet testi markalari arasinda ayrim olamazdi oldugunu. Peki, aliskanlikla insanlar diger üzerinden bir seçim zorluyor? Neden fazla insan Moore yongalari üzerinde Lay seçerim? Basit. Reklam.

Is brosür tasarlarken düsünmek önemli sey, gerçek bir fark olup olmadigini ya da degildir. Varsa, o zaman is kolay. Sadece bunu ne kadar önemli fark, neredeyse abarti noktasina, vurgulamak gerekir. Ürününüzü insaat malzemeleri kaynaklanan deger ekstra bir özellik veya dogal olarak daha fazla dahili var mi? Harika. Dagin tepesinden için Shout.

Çogu durumda, ancak, zor müsterinin soruya ikna edici bir cevap ile gelip basili olacak, “neden bir ürün arasinda seçim?” Bu durumda kendinizi bulursaniz, üzerinde brosür baski mesaji odaklanmak gerekir maddi olmayan degerler ve marka imaji. Bu diger adamin ürün daha iyi görünümlü ambalaj sahip olarak temel bir sey asagi gelebilir, ya da lüks bir ürün olarak ürün kurmak için piyasaya arz kullanmak kadar karmasik olabilir. Üstün bir ürünün yanilsama yaratmak ve ürün elit yapmak için zenginlik tüm teçhizat ile güzel, genç insanlarin görüntülerini kullanmak için mesajinizi prim ya da lüks gibi kelimeler kullanin. Tamamlanmasi bu pazar dikili var mi? Daha sonra ortak yerine insan ve ürün banka kirmak ve prim fiyat etiketi olmadan premium ürün kadar iyi degil nasil durumuna pazar.

Eger rakiplerinizden ürünleri ayirmak için çalisan veya belirli bir ürün benzer bir, ama yüksek son sürümü seçmek için müsterileri ikna etmek için çalisiyoruz olsun, evet, gerçekten, oldugu bir durumda yapmak için tam renkli brosür kullanabilirsiniz bir fark. Ürünler arasindaki gerçek fark önemsiz olabilir, ancak benzersiz bir ürün oldugunu bir görüntü üretim dünyadaki bütün fark yaratabilir.