listenizden para kazanmak

Bir tercih listesinde herhangi bir site veya internet tabanli bir sirket oldukça önemli olabilir. Hatta böyle bir nis kar site olarak küçük bir girisim için bir tercih listesinde fark bir dünya yapmak ve ayni zamanda cebinizde için bazi ek gelir ekleyebilirsiniz. Nadiren bir tercih listesi olmadan büyük ya da küçük bir e-ticaret sitesi,, göreceksiniz.

Bir tercih listesinde bir e-posta ile mallarini ve site pazara bir sirket için izin verir. Bir tercih listesinde, bir site ve gönderme ve sirketten bir haber bülteni almak için bir abone riza ile. Bu sayede, aboneler sitenize mevcut ne ayak gibi geliyor ne olursa olsun tutabilirsiniz.

Iki taraf arasinda karsilikli riza var oldugu için, herhangi bir posta listesine gönderilen istenmeyen posta olarak kabul edilmez. Basarili bir sekilde bu tür katalog, haber bültenleri ve abonelerine kendileri, yani onlar için imzaladi çünkü gönderilir ki bu, onlar bu ögeler gönderilmesini istediginiz yok gibi promosyon malzemeleri okumak çok sayida bulunmaktadir.

Bina liste çok önemlidir, sadece küçük bir yüzdesi aslinda bir tercih listesi için abonedir. Birçok kisi promosyon postalari rahatsiz edici buluyorum ama iyi bir bülten veya promosyon malzemesi saglamak, sen listenizi olusturmak ve büyümek göreceksiniz. Ayrica sitenizde iyi içerige sahip bu elde edebilirsiniz. Gördükleri ve sitenizde ne okumak gibi insanlar varsa, o zaman kesinlikle daha isterim. Haber bültenleri sitenize geri çekmek için bir yol olacaktir. Küçük bir iltifat ya da meze eger olacaktir.

Ama bir tercih listesinde de ekstra kar kazanmak için kullanilabilir, mallar ve hizmetler pazarlama disinda. Tüm listeler ragmen kullanilabilir. Ilk abone çok sayida basarili bir liste olusturmak için iyi olurdu. Ne kadar fazla abone, alabileceginiz daha fazla para. Iste liste baska bir sey kullanarak para kazanmak için yedi yolu vardir.

1) Yer reklam. Çok abonesi ile bir liste kendi afis ve reklamlari koymak için ödemeye istekli olacak birçok sirket vardir. Satis veya listeleri kiraya böylece yerine bunu yaparken daha iyi bir fikir degildir, birçok sirket sadece oldukça büyük bir abone tabanina sahip listeleri ile reklam olacaktir. Bülten birçok reklam ve her biri büyü para ile yer olabilir.

2) En az bir görünüs ya da siteniz hakkinda ne ile ilgili olan diger sirketler ile baglantilari var. Iste diger sirketler baglantilari ve, ürün ve hizmetler sunuyoruz ne kisa açiklamalar saglayacaktir. Listenizden kendi sitesine abone yönlendirir veya yol linke yapilan her tiklama ile, sirket ödeyecek. Bu P4P veya performans için ödeme.

3) listesinde yapilan satislarin küçük bir yüzdesi için sorarak diger sirketler ile firsatlar olun. Listenizden gelmis ve çünkü haber bülteni var gitti müsteriler tarafindan yapilan her satis ile, diger sirket size satis küçük bir yüzdesi ödeyecek. Onlardan satin daha fazla insan, daha fazla kazanç olsun.

4) Ayrica, konsinye olarak diger sitelerden ürün almak ve bülten ile listenize satabilir. Yeri açiklamalari, bülten ürünün makale ve fotograflar. Orada sizden satin alacak olanlar olacak ve o olur, diger siteden ürün siparis ve aliciya satmak.

5) listenizde e-kitap ya da makale derlemesi Satiyoruz. Kilavuzlar ve makaleleri nasil yapilir büyük talep bulunmaktadir. Birçok kisi belli bir konu ve konu hakkinda bilgi sahibi para ödemek için istekli olacaktir. Bu alanda uzmanlik güvenen mevcut liste ile, bir e-kitap sunulan ve satilan veya bir tesvik olarak kullanilabilir.

6) listenizin bir agini olusturun. Sitenizi görmek ve listenize abone daha fazla kisi davet etmek olsun. Daha büyük listenize daha fazla kisi de baglantilarinizi ve bagli kurulus baglantilari tiklayin gibi reklam oranlari yüksek yapmak mümkün olacak, bir.

7) Aboneler onlar üzerine güvenilir ve güvenilemez oldugunu biliyorsaniz bilgi için ödemek. Daha fazla insan size abone yani sira siteye göz almak için listenizi kullanin. Son olarak, onlara ortak yaparak para kazanmak için listenizi kullanabilirsiniz. Listeniz sizin büyüme ve artis Bloodline’in olacaktir.