medya reklam baski

Para önemli miktarda reklam harcanir. Harcadiginiz daha reklam daha fazla para olusturuyor sürece, bir atik olacaktir.

Bir genel bir savas ziyaret edildi ve düsman uzakta ates ediyorlardi iki askerin yaninda duruyor. O da hedef isabet olup olmadigini sordu. Askerlerden biri cevap verdi, “Ben efendim bilmiyorum, onlar bir patlama bir cehennem burada ayriliyor.”

Gazete, dergi, televizyon, fatura panolari ve internet gibi tanitimi için çesitli yollari vardir. Önce hedef kitleniz için en uygun medya türünü seçmek gerekir.

Yazdirma ortami reklam gazete, dergi, gazete, weeklies ve onlarin ulasmak genis kapsamlidir olusur. Gazete genis bir cografi alana ulasir. Onlarla, insanlarin belirli bir bölümü hedef zordur. Ama bu ürün hakkinda bir farkindalik yaratmak mümkündür.

Gazete ilanlari gibi reklam farkli çesit var, görüntülü reklamlar vb Ayrica reklam için, hatta bir tam sayfa, yarim sayfa veya sayfanin bir kismini alabilir. Hatta bir seri ilan için gidebilirsiniz. Ayrica farkli yazi tipi boyutu ve renk kullanma seçenegi vardir. Ayrica arka arkaya haber gazetelerde reklam verebilirsiniz.

Dergi reklam daha odaklanmis olabilir. Otomobil dergisi, bilimsel ve teknoloji dergisi gibi özel dergiler ile hedef kitlenize ulasabilirsiniz. Dergi yerel sürümleri varsa o cografi alanin insanlara ulasmak mümkündür.

Dogrudan posta reklam baska bir yöntemdir. Reklam bu tür daha odakli ve daha fazla satis üretir. Ama dogrudan posta daha pahali olabilir. E-posta listeleri satin alinir. Bazi is müsterilerine adreslerini tutmak ve yeni ürün veya teklifler onlara posta gönderebilirsiniz.

Sari Sayfalar da ürün veya hizmet reklami için iyi bir yoldur. Belli bir cografi alan üzerinde duruldu Onlar iyi. Herhangi bir is bulmak ve sari sayfalar yardimi ile iletisim kurmak çok kolaydir. Herhangi bir ziyaretçi farkli bir yerden bu bölgeye gelirse o listelenen isletmelerin isimleri, adresleri ve telefon numaralari almak ve onlarla temas için sari sayfalar kullanabilirsiniz.

Bill panolari ve afisler reklam baska bir biçimidir. Yazarlar adres için bir müsteri yönlendirmek için yollarda kullanilabilir.