neden video reklamciligi için online reklam ajansi seçmesi

Son dönemde neyin biz onlar sarki, teknik degerlendirme, celebs biyografileri, bir egitim parça okuyan, ürün bilgisi ve benzeri görülebilir sey daha takdir, video reklam firtina online reklam almistir. Çevrimiçi reklam ajansi internet kullanicilarinin degisen davranis ve ilgi farkindadir. Insanlar kelimenin tam anlamiyla okuma daha videolar arasinda bilgi görüntülemek için Internet oturum nasil bir anlayis, bu reklam ajanslari promosyon kampanyalari için video izleme önlemleri uygulamaktayiz. Kisisel bilgi paylasimi, blog olsun, ürün bilgisi ile müsterilerine yetistirmek bir konu üzerinde tartisma yürüten, toplumsal konuda bilinç yaymak – video uygulamasi her yerde oldugunu. Metacafe, Google Video, YouTube gibi birçok sitelerin ortaya, AOL Video daha fazla online video reklam öfke yayinlandi.

Online video izleme haneli yüzde 66 bir büyüme ortaya analiz edildiginde bir hizla artan bir hizda artmaktadir. Ayda ortalama görüntüleme bir comScore tahmini göre, 2008 yilinda yaklasik 10 milyar oldugunu. Mooreover, çesitli sanayi web için video içerigini olusturmak için heftily yatirim yapiyor. Internet tabanli video dünyasina gerçek dünyanin tüm spektrumu bu tür artan katilim online reklamcilik deseni degisiyor. Cep telefonlari, internet üzerinde video olusturma ve yükleme muazzam kullanisli olan gelismis video kameralar da video formatlarini dosya paylasimi dürtü atesledi ve dörtnala oranlarda artmaya Videoyu izlemek için seyirci sayisi saglamak var. Metin içerigi gibi, bu video içerikleri de kendi görünürlügünü artirmak için arama motoru optimizasyonu için malzeme olarak online reklam ajansi tarafindan görülüyorlar.

Internet tabanli reklam web analitik yardimiyla izlemek için kolay olabilir gibi, online reklam ajansi video reklamlari araciligiyla reklamlarin görünürlügünü artirmak için video reklamciligi kullanir. Ve gerçekten ise yaradi. Bir internet tabanli reklam ajansi seyirci sayisi 3.000.000 ‘e yükselmistir, bu videolari yapilan herhangi bir degisiklik olmadan, bir ay içinde ve daha sonra birkaç ay sonra 80.000 izleyici olusturulan 28 video yayinlanmistir.

Simdi, hepsi bu kadar degil. Online reklam ajansi video reklam yayinlanmadan bir web sitesinde haritasi ziyaretçilerin hareketi için daha ileri adimlar gitti. Bu kaç ziyaretçi video izleme sonra ve kaç tanesinin web sitesi arastirdi sitenin sol takip etmek için devam etti. Simdi, video reklamlari yararlanarak daha fazla anahtar kelime manipülasyon yoluyla kullanilir. Terim ‘çalisan’ içeren Anahtar Kelimeler video içeren web sayfalari döner ve yazilmis makaleler, bloglar olan siteler dahil ortadan kaldirir. Bu sekilde, SEO uzmanlari yüksek dereceleri video dosyalari ile sayfalari iterek ve görünürlügünü arttirmak vardir. Video dosyalarinin baglantilari kolayca yayinlanmistir ve baglanti kurma online pazarlama stratejisi olarak kullanilabilir.