otel boeken sihirli gün

Hollanda 5.600.000 nüfuslu küçük bir ülke. Tüm dünyanin binlerce kisi her yil kenti ziyaret ve Amsterdam turistlerin en büyük sayi alir. Ilk olarak, Otel boeken odanizda kitap gerekir.

Hollandalilar çok liberal, ama her sey karistirmayin. Yapamayacaginiz bazi seyler vardir. Örnegin: bisiklet yollari üzerinde yürümeyin, rastgele yerlerde isemek yok, Yabancilardan gelen ilaç satin almayin, çok fazla alkol içmeyin ve parkmetre sona izin vermeyin.

Simdi, kurallari bilmek ve eglence ile baslayabilirsiniz. Dans etmek istiyorsaniz, De Arena iyi bir seçim oldugunu. Dikkatli olun, yanlislikla ayni adi tasiyan futbol stadyuma gitmek gerekmez. Birçok kisi bu hata yapmak.

Belki de ünlü futbol takimi, Ajax biliyorum. Ekibi bu sehirde oynadigi, stadyum sehir merkezine yakindir. Tasarruf ve bir futbol oyunu görmek için bir bilet satin almak için Otel boeken ziyaret edin. Aç misin Bundan sonra, size Sarphatistraat 510 “De Groene Olifant” (Green Elephant) yemek için gitmek gerekir. Fiyatlar ucuz degil ama gida gerçekten lezzetli. Eger ucuz bir sey istiyorsaniz, Spui kösesinde Ben Wouda bir sandviç yiyin.

Red Light District yetiskin seçenektir. Burada, fuhus yasal ve kameralar bilinen nedenlerle izin verilmez Amsterdam’da tek yerdir. Barlar, gece kulüpleri ve tavernalar ilçe çevreleyen. Dolar varsa, unutmayin, Euro onlari degistirin.

Arkadas ve akrabalarina otel boeken tavsiye ederiz. Bu pisman asla bir karardir.

Iyi eglenceler!