renkli çikartmalar için 10 parlak fikirler baski etiket

Etiketler renkli bir yeri vardir. Onlar aydinlatmak ve kompakt ve renkli olma neredeyse dogal kalitesi nedeniyle kampanyalarinizi canlandirmak olabilir. Etiket baski bugün çok hizli, kolay ve uygun fiyatli yapilir rengârenk çikartmalari beraberinde getirmektedir.

Etkinlikler, ürün, kampanya, posta ve benzeri etiketleri kullanin. Ve yakinda bir de tahsil öge olabilir olacak yüksek kaliteli etiketleri olusturun.

Dogru bu asagidaki görüs ve bilgilerin ile etiket baski baslayin. Eger etiket tasarim ya da size baski proje için gereken hizmet ve kalite sahip sadece hangi baski sirketi karar vermenize yardimci yardimci olmasi için kullanacagiz.

1. Kalip kesim Etiketler okumak veya görülecek daha fazla potansiyel var. Kalip kesim etiketler hemen hemen her yerde görülebilir kare seklinde çikartmalar uzak durmasini.

2. Yeterli renkleri ile çikartmalar süslüyor. Eger arka plan olarak beyaz kullanmayi birakin. Daha etkin renk eslestirme ile deneyin. Arka plan rengini tasarim öne yapmak hangi görmeye çalisin.

Tamamlayici renkler bu süreçte en iyi sekilde çalisir. Bu sari ve mor, turuncu ve yesil ve benzeri gibi, renk çarkinda birbirine zit oturmak renk çift vardir.

3. Metin okunakli oldugundan emin olun. Hala hatiri sayilir bir mesafe de okunabilir bu yüzden açik olun. Yazi tipi en alanlarda deneme ve alani daha iyi her harf tanimlamak için nasil çalistigini görmek için deneyin.

4. Kagit etiket stoklari etiket baski için yüksek kaliteli malzemelerdir. Bu tekrar, baski sirketlerin politikalarina bagli olabilir de, hangi boyutuna kesilebilir.

5. Bu kagit etiketler kaplanmis veya kaplanmamis UV olabilir. Sirketler de çatlak-n-kabugu kagit etiket stoklari bu hisse senetlerine daha özel, bakin.

6. Bu çesitli amaçlar için etiketleri kullanabilirsiniz, böylece seçenekleri iyi çalisma. UV kaplamali çikartmalar performans ayri bir kalite ve marka ile stok kaplanmistir. UV kaplamali çikartmalari sadece parlak kalitesi etiketleri vermek, ama ayni zamanda bu hava kosullarina dayanikli hale getirir.

Sizin etiketleri daha dayanikli olmak ve solmaya karsi daha dayanikli olan, bu nedenle baski ‘renkleri – canliligiyla – siradan çikartmalari daha uzun süre korunur. Bu su dogru kaymasi çok çok suya dayaniklidir.

7. Çikartmalar basilir hangi ile boyutlari degisir. Digerleri istediginiz boyutu seçin ve dikte için daha fazla özgürlük verirken standart boyutlarda belirledik baski sirketi var.

Eger 2×2 boyutlarindan 12×18 istediginiz etiketleri yazdirabilirsiniz. Eger yatay veya dikey olarak 0,5 inç artislarla ile ihtiyaciniz olan boyutunu dikte degistirebilirsiniz.

8. Burada çikartmalar kullanisli ispat edebilir nerede birkaç öneri.
UV Kapli çikartmalar markalar, seçim kampanyalari, haber isaret ve benzeri olusturmak için, promosyon hediye olarak kullanmak için en iyisidir.
Kaplamasiz çikartmalar yaygin dönüs adres etiketleri ve digerleri arasinda nakliye etiket olarak uygulanir.

9. Etiketler çalistirmak veya ofset baski makineleri kullanarak üretilir. Bu makineler iyi kalibre ve hiçbir sey ama yüksek çözünürlüklü ve canli baskilar olsun son derece dogru.

Bu islem, kaliteli ama düsük maliyetli çikartmalar zevk almak en önemli nedenlerinden biridir. , Etkin çalisma ve verimlilik nedeniyle, kisa dönüs zamanlarda etiketleri hacimleri zevk almak.

10. Etiket baski pratik ve tüm fonksiyonlari ve durumlar için kullanimi kolay hale getirir bir kendinden yapiskanli bir cihazdir. Toplanti odasi için konferanslar, bu dayanikli çikartmalar için bir kullanim bulmak istiyorum.

Tüm bu ve çok daha fazlasi size sunabilecegi bir etiket baski sirketi seçin. Dogru çagri yapin ve dogru etiket baski seçimleri her zaman yapmak.