sari sayfa reklam roi sari sayfa reklam tasarimi ilk 5 seri katiller

Reklam tasarim is (bunlarin bir düzine Yellow Pages reklam münhasiran bagli) otuz yil sonra, ben bu duydum ilk dört sikayetler söyleyebilirim:

1) “Onlar çok pahali oldugunu,”

2) “Ben, benim yatirim kötü getiri elde”

3) “benim dizin satis temsilcisi, bir $ # @!%” Ve

4) “onlar reklam bir hata yapti.”

Ben senin dizin satis temsilcisi yorum yapamam, ben de sizin reklam yanlis numara olan sikayet nedeni oldugunu düsünüyorum, ben her zaman ilk iki sikayet gerçekten bir compaint oldugunu hissettim – “Benim ad çalismiyor!” – ve bir kötü tasarlanmis reklam için Sari Sayfalar kendilerini suçlu adil degildi.

Bu yüzden asagida en iyi 5 Sari Sayfa tasarimi Blunders listeledik. Her hata bir hamuru için yatirim getirisi sopa olacaktir. Yani em ’em, YAPMAYIN’ okumak ve ne zaman reklam yanit jetleri kapali stratosfere memnun olacak.

1) baslik isletme adiniz, logosu ve / veya fotograf

Gerçek umutlari SIZIN neye benzedigini veya SIZIN tüm hakkinda GALIBA ne, kim hakkinda araba yok, oldugunu. Onlar bilmek istiyorum tek sey … “Kim mümkün olan en etkin sekilde benim sorunu çözmek için gidiyor?” Baslik umutlari ihtiyaç ve isteklerini dogrudan konusmak olun. Benzersiz ve dayanilmaz olun. Yanit orani yasamak ya da onun tarafindan ölecek çünkü baslik üzerinde reklam gelistirme zaman toplu geçirin. Zayif veya varolmayan baslik ile bir reklam olusturun ve morga tekerlek yapabilirsiniz.

2) Eger kasabasinda müsteri her türlü istiyorum

Reklam umutsuzca akla müsteri her türlü çekmeye çalisiyor ise, çok az çekecek. Umudu belirli bir tip üzerinde reklam odaklanin. Eger çok daha kapsamli ve kisisel bir sekilde okuyucularin mesgul Bu sekilde. Daha siki hedef kitlenizi ve mesaj odaklanmak, daha fazla yanit olacaktir.

3) reklam kopya baska bir sey maddelerden olusur

Bullets dogru kullanildigi degilseniz, öldürecek. Eger potansiyel konusuyor ihtiyaci ve güçlü bir sekilde sizi rakiplerinizden ayirt yardimci olur ikna edici reklam kopya içermelidir. Mermi de umutlari duygusal ihtiyaç ve isteklerini konusur destek kopyasi gibi sürece, Tamam.

4) fotograf veya resimde anlamsizdir

Beklenen, genel görüntüleri kullanmayin. Onlar gözleri üzerinde sir ve rakiplerinizin reklam daha çekici görüntüler olabilir kim okuyuculari itin olun. Sayfadan siçrama ve okurlarin gözleri kapmak “beklenmeyen” görüntüleri kullanin. Resimlerinizi olumlu (çözüm odakli) ve ana baslik tema destek olmak emin olun.

5), arama-harekete hiçbir güçlü var

Onlara hareket söyleme, onlar olmaz. Telefon numaranizi yakin güçlü bir harekete çagri yerlestirin. O kadar davet ve mümkün oldugunca dayanilmaz olun. “Için 1 INDIRIM satin ÜCRETSIZ raporu ve 50 $ için bu reklami Mansiyon”.

Umutlari su anda, aramak için hazir! Ama bunun olabilmesi için sirayla, size arama hakkinda IYI HISSEDIYORUM lazim. Eger yukarida bes suçlardan herhangi birinin suçlu iseniz onlar bu, güvenli, rahat ve sicak duygular almazsiniz bahse girebilirsiniz. Böylece bir sonraki Sari Sayfa reklam basyapiti yaratmak için oturdugunuzda, bu bes üst Sari Sayfa yanit katillerin sakinmak. Eger yol boyunca bazi yardima ihtiyaciniz varsa, 800-726-7006 beni arayin. Seni koruyacak.