sari yeni siyah

Sicak bir hardal sari – Pantone göre, renk devleri, gelecek yil büyük renk Mimosa olarak ayarlanir. Bu hiç de sasirtici degil. Gök Wan son zamanlarda bir durgunluk insanlar parlak renkler (ve moda gurusu kendisi inaniyorsa açikça bu o zaman dogru olmasi gerekir!) Giymek oldugunu bildirdi

Sari sevinç, sicaklik ve umut anlamina gelir.

Biz olumlu bir degisim meydana getirmek için bu renk ile kendimizi çevreleyen musunuz? Ya da sadece biz konum durum hakkinda daha iyi hissetmek için? Kim bilir – ama yakinda sari dolgu olmasi gerektigi gibi çevrenizdeki alani izleyin!

Sari genellikle büyük reklam etkiler kullanilmistir.

Sari Sayfalar basarisini bak. Dogrudan posta bizim en iyi performans ve en uzun soluklu parçalarindan biri bir parlak sari zarf içinde kontrol altina alinmisti. Bu paspas üzerinde durdu için mi? Ya da alici sadece bir göz içine almak zorunda o yayar kadar pozitif mi?

Eger müsterilerden olumlu bir yanit ariyorsaniz belki de biraz sari açiga gerekir.

Renk hakkinda ekstra bilgiler bir çift …

Mavi bir istah bastirici olarak kullanilabilir. Anlayisli slimmers mavi plakalar üzerine kendi yemek koymak ya da açlik acisi önlemek için onlarin buzdolabinda bir mavi ampul koydu. Ve çiklet pembe belirli bir gölge bir yatistirici etkisi oldugu gibi hapiste siddet mahkumlar sakinlestirmek için kullanilir. Ama bu etkiler geçicidir uyardi!

Mimoza: pantone numarasi 14-0.848