sizin reklam tepki ya da daha fazla çift için en iyi 5 yolu

Ben reklam yanit çift hangi en iyi 5 yollarini gitmeden önce, sana bir sey söylemek gerekir. Ama sonsuza kadar reklam görmek biçimini degistirmek ve önümüzdeki orada isletmelerin% 95 size koyacagiz bu bir sey söylemeden önce, size açik bir zihin olacaktir bana söz vermelisin.

söz?

Tamam. Sana söylemek olan bir sey, tüm reklam temelidir ve her yapmaniz aklinda tutmalidir ne reklam olmasidir:

reklam saticilik çarpilir oldugu

Daha önce okudum? Eger degilse, bu tamam … degil birçok isletme bu biliyorum. Onlar bunu biliyordu, o dergilerde ve radyoda, reklam panolarinda, gazetelerde, televizyonda bu kadar çöp olmaz.

Kavramini anlamak için, gazete okuma bu kisilerin her biri reklam bakarak edilir (binlerce degilse milyonlarca olabilir) düsünün. Çarpilir saticilik bu kisilerin her biri için ürün veya hizmet tanitimi satis temsilcileri çok olmasi anlamina gelir …

ayni kelime ile, ayni zamanda, ayni ses ve.

Neden bu bir fikir kadar önemli? 2 nedenler:

1) Reklam gelistirmektir. Bir gazetede bir reklam koyarak söylüyorlar. Birkaç yüz dolara mal, ürün veya hizmet ile bir kare binlerce insan için disari gidiyor. Bu reklam çalisirsa, o zaman is bir sel olacak.

Bu ise yaramazsa, o zaman birkaç yüz disinda. Risk kazanç orani bak: dezavantaji birkaç yüz oldugunu. Bas sinirsizdir. Bu, tüm bu yükselme potansiyeli üzerinde kaybetme olmadigini kendiniz karsilamak için birkaç kez denemek için buna deger.

2) Bunun için ödüyoruz. O reklam için ödüyor kan, ter ve gözyasi var. Ondan her geçen kurus istemez misiniz? Eger kendini hakli istiyorum degil mi, kendisi kanitlamak?

Simdi saticilik çarpilir gibi her seyi reklamlarinizi düsünmekten asagidaki neden görebilirsiniz?

Yanit çift için en iyi 5 yolu dogru neden ben ayni yönde düsünüyor simdi, bu çok daha anlasilir olacak.

Eger söndürmek her reklami ile degistirebilirsiniz yüzlerce sey vardir. Bazi kelimeler, reklamin boyut, renk, ve benzeri bulunmaktadir. Aslinda çok fazla. Ne yanit orani büyük bir kismi sadece birkaç, yüz seylerden 5 degil optimize geldigini söyleseydim?

Ve optimize, ben de ekleyerek, ya da yanit degistirir görmek için her seferinde bir süre içinde degisen ya anlamina gelir. Buraya:

1) Herhangi bir ürün veya hizmet pazarlama ilk ve en önemli yönü sizin için hedefledigimiz pazar. Bu satin muhtemeldir ya da ürün veya hizmet satin birisi tipik bir profil bulmaktan tarafindan sadece bulunabilir.

Farkli pazarlarda ayni reklam yanitlari binlerce cevap gitmek olabilir. Ben bir müsteri ile ben çalisiyordum ki. Biz bir bülteninde bir reklam çalisti ve tek bir cevap var. Biz bir isareti olarak AYNI reklam koymak ve birkaç hafta içinde is üzerinde 36.000 $ degerinde var.

2) Ikinci en önemli reklamin baslik oldugunu. Eger gazete okumak nasil düsünün. Arastirmalar insanlar sadece onlar okuma (ki beyinleri bir an içinde ortaya çikarmak) ilgilenen makaleler için basliklari tarama oldugunu göstermektedir. Ayni reklam için de geçerli.

Bu bir baslik kesinlikle zorunludur!

Ve bu sadece sirket adi, ya da baska bir kendi kendine hizmet ifade olamaz. Bu kadar temyiz okuyucuya bir sey olmasi gerekir.

Farkli basliklar birkaç deneyin. Ve baslik sözcügü “Siz” koymak deneyin. Çalismalari kelime “Sen” bir baslik en zorlayici kelime oldugunu göstermektedir. Ben ikinci en zorlayici kelime söyleyebilirim. Ilk, bence ve deneyim okuyucunun adidir.

3) Sizin teklif üst iki sonra ile tamircilik üçüncü en güçlü seydir. Üst iki fark ve fark alma yarisidir bitti almak için sadece bulunmaktadir. Onlar reklam okurken, daha iyi zorlayici bir teklif var vardi.

Burada 50.000 $ üzerinden size deger olabilir zorlayici bir teklif için bir formül:

a) Bir sey insanlarin istedigi: Onlar ilgi degilseniz birine bir sey satamazsiniz.
b) ücretsiz Risk: bir kez alici uzak riskini alin. Onlara ürün veya hizmet satin alma güvenli hissetsin. Bir garanti kullanin.
c) Cazip fiyat: Bu önemli tabii ki ve madde altinda 4 konudur.
kisiye d) Faydalari: ürün onlar için ne yapar?
e) Güvenilirlik faktörü: Bu inanilmasi gerekir. Inandiriciligi kurulmasi günümüz tüketim toplumunda en büyük zorluklardan biridir. Ama bu baska bir yazinin konusu var.

Yani formülü tekrarlamak için:

Bir sey insanlar + Risk ücretsiz + Cazip fiyat + Faydalari + Güvenilirlik = Irresistible Teklif istiyorum

4) Fiyat: Çogu kisi fiyat herhangi bir ürün veya hizmet ile en büyük etken oldugunu düsünüyorum. Gerçekte, çogu zaman bu degildir. Bu benzer ürünleri ile belirleyici bir faktör olabilir, ama bütün hikayeyi degildir yapabilirsiniz.

Örnegin: beyin cerrahisi ihtiyaci vardi ve her doktor 37.000 $ sarj oldu ve 48,50 $ için anlasma “1 2” bir yapacak bir adam geldi, sen ne düsünürsünüz?

Deney fiyatlari! Sadece keyfi bunlari yok. Daha yüksek ve daha düsük fiyatlarla deneyin … Ben çarpma sonuçlari, her iki gördük!

5) (“eylem çagrisi” olarak adlandirilan AKA) ne söyleyin: mesgul yasamlarini, iki is çalisan çocuklar hokkabazlik, borçlarini endisesi olan çogu kisi orada oturup anlamaya denemek için gidis degildir nasil ürün satin almak için. Eger tam olarak nasil arzu ettiklerini elde etmek için onlara yoksa, o zaman çok para kaybetti olacaktir.

Bu önemli, çünkü Bonus 6) Evet, bu bir koymak. Bu test ediyor. Test bir reklam bir parçasi degil, daha onlar (size onlar için yatirim en yüksek getiri getiren) optimize olup olmadigini ögrenmek için reklamlarinizi ile ne yapmak gerekir gibi.

En gazete, dergi ve hatta artik internet (Google Reklamlari) “A / B ayirma testi” yetenegine sahip veya bir degisken ile ayni reklami yayinlamak degisti … Bu basliklari test etmek için iyi bir yoldur.

Eger çalistirmak her reklam için bunu yapmalisiniz. Neden? Peki, sadece bir örnek vermek için: Ben kosuyordu bir Google reklam sadece ikinci satir sirasini ve degisti üçüncü satir ile ayrildi. Eger Google Reklamlari biliyorsaniz, bir gizli reklam gibi, üç satir var. Bu yüzden hat iki ve üç açik. Baska hiçbir degisiklik yapildi.

Sonuç? Bir reklam ile% 4,7 tiklama vardi ve diger orani üzerinden% 0.5 tiklama vardi. Bu asiri 800% fark. Bu fark alt satirinda için ne yapacagini düsünün.

Sonunda, bir ürün veya hizmet satmak için yazma ilan umudu arzulari ile tüm ilgili yanki buluyor. Müsteri ve pazar asik,, konustuklari sekilde anlamak satin almak ve inaniyorum ve size ürün veya hizmet satan bir sorun asla … reklam yoluyla veya baska bir sekilde.

P.S. Sik sik bakabilirsiniz bir yerde bu yazi koymak, bu yüzden (ve adil vermek için Çalistirdiginiz herhangi bir reklam disinda en yanit almak emin olmak için en iyi 5 kritik bakiyor emin olabilirsiniz Eger tamamen hurda önce) kendini kanitlamak için sans.

Ben ürün veya hizmet için en iyi reklam türünü anlamaya nasil gösterecegim bir sonraki yazi için bizi izlemeye devam edin.