sunum klasör baski için akilli düzeni ipuçlari

Özel klasör baski bir klasör tasarimlarinda resim sadece bir süreç degildir. Aslinda, onun tasarimlari beste devam ediyor özel akilli düzeni belirli bir tür vardir. Sunum klasör baski her zaman bu amaçlar için basari sansini artirmak için mantikli bir akilli düzeni yaparken aklinda belirli bir amaç ile yapilir çünkü. Kendi klasör baski ile araciligiyla seyler düsünce degil, o zaman önemli bir sey ögrenmek için burada iyi bir firsat var. Asagida daha iyi ve daha basarili klasör baski için izlemeniz gereken renk sunum klasörleri için birkaç akilli düzeni ipucu.

Akilli klasör baski ucu biri bir tasarim ile tüm klasör doldurmak asla etmektir – • tüm klasör doldurun asla. Çok fazla tasarim ögeleri ile karmasik düzenleri sadece sunu klasörü darmadagin ve amatörce görünmesini saglayacaktir. Sadece bir dolgu rengi ile açik klasör baski alani geri kalani birakarak onlar, tat ve stili ile tasarim ögeleri kullanmak için gerçek bir profesyonel sunum klasörleri genellikle iyi çalisir. Yani seyler temiz tutmak ve klasörleri çok fazla tasarim asla.

• Eger insanlar odaklanmak istediginiz alanlari hafifletin – sizin sunum klasör tasarimi için baska akilli yolu kompozisyon açik ve koyu alanlar yöneterek oldugunu. Daha ayrintili olarak, okuyucu odaklanmak gerektigini tasarim ögeleri ile alanlar hafifletmek olabilir. Bu logo için, ya da bir slogani veya mesaj basligi için yapilabilir. Bu kolayca masaüstü yayincilik ve tasarim yazilim araciligiyla dijital olarak yapilabilir
Bunu yaparak, istediginiz sunuyu klasörün alanlari söyle insanlarin gözleri çizin. Eger renk klasörlerin etkisini artirmak, ve iste daha basarili olmasini saglayabilir.

• Tasarim ögeleri klasörün üst kisminda en iyi – Simdi, gerçekten akilli düzeni için, her zaman klasörün üst orta kisminda da tasarim ögeleri koymalisin. Bu uzak sunum klasörleri üst kenarindan üçüncü çevresindeki alandir. Bu sunum klasörleri almak gibi Çogu kisi sik içgüdüsel olarak bu alanda göz gezdirmek. Bu sizin en önemli tasarim mesajlari koymak için birinci sinif bir nokta yapar.

• fonksiyonel hem de yaratici olmayi unutmayin – Son olarak, sunum klasör baski ile akilli olmak, her zaman islevsel hem de yaratici olmak için hatirlamaniz gerekir. Sizin çalismalariniz çok yüksek ve pisligi klasör islevselligini çok karmasik olmamalidir. Tasarim ögeleri seyler yerlestirilmelidir alanlarda engel olmamalidir. Bir klasör sonuçta bir kap ve her zaman yaratici tasarim her türlü önce içerigi birincil önceligi için iyi bir yer yapmak gerekir.

Böylece nasil düzeni sunum klasörleri akillica oldugunu. Onlari akilli yapin ve elinizde onlarla basari olacaktir.