begeninize içinde dergisine kayit

Belki de kendinizi tek bir karar verebilir mags miktari istedi? Ben var ve mükemmel bir sayi arayan internet üzerinde zaman harcamak olsa da, ben bir pick up olamazdi. Öte yandan, ben fazla 1500 dergi daha büyük seçim olabilir kesfettiniz. Bu özel sayida sizin için bir mag ne belki lezzet, seçim ya da hobi olursa olsun, kisisel olarak da var oldugunu gösterir. Bu nedenle, bugün bir kisi karar birkaç yayin kategorileri hizli bir bakmak gidecek.

Gerçekten dergi gibi ama herkes gibi, benim kendi, kisisel seçimler arti yayin kuruluslari bu fark ettik. Bu nedenle, size karar verebilir listeleri çok sayida var. Sonunda, mag sirketler (hem de genel olarak isletmeler) bir sey gibi degil, nakit yatirim ve bu satin olmayacagini biliyoruz. Sonuç olarak, neden birkaç yayin alanlarinda düsünmüyoruz.

• Kadin, tatil, seyahat, Tv, pembe dizi, genç, dövme

• Sörf, dalis, spor aktiviteleri, kolejli spor, bilim tüplü

• ‘diller’, dagcilik, kar-yatili, çalisan, inanç temelli

• Gelistirme, teknik, siyaset, fotograf, evcil hayvan dikkat

• Tibbi, haber, müzik, motosiklet, yasam, balikçilik, silah, burç yolu

Simdi size seçmek mümkün mag siniflarin bazi farkinda oldugunuzu, yayin aylik abonelik söz saglar. Neden mag aylik abonelik? Dikkatli olmustur oldugundan, dergi çesit elde etmek için bir dergiye abone gerekir gerekli olmayabilir. Bununla birlikte, gözle-bazi dergi için birkaç olumlu yönleri saglar.

• Eger mag toplamak olacak her otuz günlük süre / 7 gün.

• Daha düzenli zaman, size temel fiyat bir indirim dergisi çesit kayit oldugunuzda.

• Halen tek bir karar olabilir çok farkli geri ödemeleri vardir. Genellikle seçim olabilir özellikle geri ödeme prosedürleri plastik kart islem olup, ödeme giris veya havale yoluyla da ödeme.

• Çesitli degil, hemen hemen tüm ragmen, mag abonelikleri iki alternatif ödemeler gibi. Bana daha sonra ya da belki de aninda ödemek faturasi vardir.

• Bir kesinlikle üyelik iptal edebilirsiniz.

Anlayacaginiz gibi, kadin ve erkek bir dükkandan bir dergi yatirim üzerinde bir dergi abonelik karar birçok nedeni vardir. Emin iseniz Bununla birlikte, gibi O ünlü ev sahibi Oprah yani sira Cesar dergiler için kayit I öncesinde ne yaptigini için, bir dergi olmak gerekir. Yalniz bir kopyasini satin, açikça görmek ve gözle-bazi dergi için ya da uygun olup olmadigini karar verir. Bir mag kaydolmak ve okumaz, tüm sonra, onlari çöp içinde nakit savurma benzer. Sonuç olarak ben söylemek istiyorum bir sey daha var içeri hem de zevk almak istediginiz bir sey hakkinda karar. Bir Silah abone olurken, etrafa bakmak, çesitli dergi ve çesitli ödüller dikkat edin.

Eger farkli dergi kategoride bir dizi yani sira sizin durumunuzda bir dergi seçimi biraz zorluk olabilir bir mag için abone faydalarini biliyor göz önüne alindiginda.

Ya sen, en sevdiginiz dergi tam olarak nedir? De bu yeni dergi alicilar için gibi, tavsiye birkaç tanimi? Ve tam olarak ne mag abonesi ile ilgili olarak mevcut deneyimleri bir kaçi? Herhalde bilmek istiyorum ..