bir tuval yazici seçiminde isaretçiler

Arzu kalitede gelmesi olarak tuval üzerine baski sanat kadar detaylara son derece dikkat gerekir. Eger tuval üzerine yazdirirken dikkate almak gereken birçok sey var. Dikkate alinmasi gereken en önemli seylerden biri yazicidir. Tuval baski için kullanilan yazici, tuval baski projenin nihai sonucu üzerinde büyük bir etkisi vardir. Bu nedenle, en iyi sanat eserleri öne yapacak yazici seçmek için özü var.

Tuval baski projelerin meyvelerini için kullanilacak yazicilar ile ilgili olarak üzerinde mulled gereken pek çok faktör vardir. Her yazici farkli özellikleri ve yetenekleri vardir. Hepsi çesitli uygulamalarda uygun. Bu nedenle, banka ne yazicida karar edebilmek için, size asagidaki unsurlari dikkate vermek zorunda:

mürekkep
Kanvas baski, kullanilabilir mürekkep iki türü vardir. Yazici türünü uygun tuval baskilar hayat verecek anlamak için iki ayri nitelikleri bilmeniz gerekir. Su bazli mürekkepler onlar çok çevre dostu bir nedenle solvent mürekkep için harika bir alternatif oldugu bilinmektedir. Ayrica onlar mutlak uzun ömür ve esneklik ile daha kaliteli tuval baskilar sunmak için yetenegi var. Öte yandan, çözücü bazli mürekkepler çok uygun olan ve ayni zamanda kaplama gerektirmeyen tuval baski yapmak için uygundur. Solvent bazli mürekkepler de iç mekan kullanimi için çok uygundur tuval üzerine son derece dayanikli baskilar üretir.

karar
Bu bir sanatsal baskilar var, özellikle yazici yüksek çözünürlüklü renkli tuval üretme yetenegine sahip oldugunu yazdirir önemlidir. Çok yüksek çözünürlüklü görüntü yazdirir Yazici tuval üzerine çekici güzel baskilar olusturabilir. Bu sanat orijinal eserler kadar iyi bir güzel sanatlar üreme görünmesi. Yüksek görüntü çözünürlügü güzel sonuçlar kesindir.

çok yönlülük
Bir yazici seçiminde, çok yönlülük de sayar. Birçok uzman, çok yönlü yazici istiyorsaniz, o zaman UV yazicilar için gitmek gerektigini kabul ediyoruz. Bu Yazici sert veya esnek yüzeyler ya yazdirabilirsiniz gereklidir. Tuval baski ihtiyaçlarini ele almak bir yazici seçerken medya uyumlulugu çok önemlidir.

Baski kalitesini
Kanvas baski kalitesi bir tuval yazici seçiminde dikkate almak zorunda oldugu en önemli seydir. Baski kalitesi yapmak veya kanvas baski proje zarar verebilir. Yazici yüksek kaliteli tuval baski baski yetenegine sahip olmalidir. Baski kalitesi görüntünün parlaklik, canlilik ve baski canlilik ile kontrol edilebilir. Tuval baskilar hayat katacak birini seçin.